Jazzbit – Mladí Ladí Jazz

Jazzbit

SÉRIE KLUBOVÝCH KONCERTŮ EXPERIMENTÁLNÍHO JAZZU

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

O PROJEKTU

Projekt Jazzbit usiluje o podporu a propagaci jazzové hudby v České republice. Organizátoři projektu zpřístupňují jazzovou hudbu mladým lidem a snaží se odstraňovat překážky, které se s poslechem jazzu v našem hlavním městě pojí. Jde zejména o finanční náročnost a nedostatečnou informovanost.

Vstupné pro mladé do 26 let je na večery dle politiky Mladí Ladí Jazz za poloviční cenu. Takto nastavené ceny vstupného je možné udržet i díky vstřícnému přístupu klubu Jazz Dock, v jehož prostorech se pravidelně Jazzbit odehrává.

Realizace našeho projektu pomáhá mladým kapelám zviditelnit a prezentovat se před širším publikem.Hlavním cílem projektu je pravidelně zpřístupňovat jazzovou hudbu mladým lidem. Neméně důležitým záměrem organizátorů je rovněž podpora mladých umělců a jejich zařazování na program koncertů. Kombinace mladého živlu na podiu i v hledišti pak vytváří jedinečný zážitek pro muzikanty i návštěvníky koncertu a je největší odměnou pro samotné organizátory.

Projekt Jazzbit odstartoval v únoru 2010 a má za sebou desítky úspěšných koncertů. V rámci možností se odehrává téměř každý měsíc s výjimkou období konání mezinárodního jazzového festivalu Mladí Ladí Jazz a letních prázdnin (období červenec, srpen).

Jazzbit je organizován zejména mladými nadšenými lidmi, kteří mají rádi jazzovou hudbu, zaštítěnými občanským sdružením Nerudný fest.cz o.s.

 

KONTAKT

Dramaturgie & Produkce
Jakub Hykeš
e-mail: jakub.hykes@nerudnyfest.cz
Tel: 00420 739 012 313

 

Partner akce:

 

Jazz Dock

 

Partners

more
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti