fb fb tw tw yt yt mail mail

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

O PROJEKTU

Projekt Jazzbit usiluje o podporu a propagaci jazzové hudby v České republice. Organizátoři projektu zpřístupňují jazzovou hudbu mladým lidem a snaží se odstraňovat překážky, které se s poslechem jazzu v našem hlavním městě pojí. Jde zejména o finanční náročnost a nedostatečnou informovanost.

Vstupné pro mladé do 26 let je na večery dle politiky Mladí Ladí Jazz za poloviční cenu. Takto nastavené ceny vstupného je možné udržet i díky vstřícnému přístupu klubu Jazz Dock, v jehož prostorech se pravidelně Jazzbit odehrává.

Realizace našeho projektu pomáhá mladým kapelám zviditelnit a prezentovat se před širším publikem.Hlavním cílem projektu je pravidelně zpřístupňovat jazzovou hudbu mladým lidem. Neméně důležitým záměrem organizátorů je rovněž podpora mladých umělců a jejich zařazování na program koncertů. Kombinace mladého živlu na podiu i v hledišti pak vytváří jedinečný zážitek pro muzikanty i návštěvníky koncertu a je největší odměnou pro samotné organizátory.

Projekt Jazzbit odstartoval v únoru 2010 a má za sebou desítky úspěšných koncertů. V rámci možností se odehrává téměř každý měsíc s výjimkou období konání mezinárodního jazzového festivalu Mladí Ladí Jazz a letních prázdnin (období červenec, srpen).

Jazzbit je organizován zejména mladými nadšenými lidmi, kteří mají rádi jazzovou hudbu, zaštítěnými občanským sdružením Nerudný fest.cz o.s.

 

KONTAKT

Dramaturgie & Produkce
Jakub Hykeš
e-mail: jakub.hykes@nerudnyfest.cz
Tel: 00420 739 012 313

 

Partner akce:

 

Jazz Dock

 

PARTNERS
Show all...
© Mladí Ladí Jazz / Youth Tunes Jazz. Follow us: facebook, twitter, youtube
Site by Webisti AD 2016