fb fb tw tw yt yt mail mail
JAZZBIT – TROCHU NU-JAZZ!

JAZZBIT – TROCHU NU-JAZZ!

27.12.2017

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Synťáky z vesmíru, dechberoucí zpěv a nadupané rytmy. Tak trochu nu-jazzově vypluje poslední letošní Jazzbit . Přijďte mezi svátky do Jazz Docku protáhnout své uši a těla a naladit se do nového roku. Už teď pro vás totiž chystáme na příští rok pořádnou nálož!

 

 

Ilay Bal Quartet ft. Cyrille Oswald
Svůdná a poutavá fúze vlivů od nu-jazzu přes soul po indie žánry, jíž vévodí silný a osobitý vokál. Ankarská rodačka odmalička vystupuje v klubech po celém světě a vyhrála řadu jazzových a pěveckých soutěží. Po vydání debutového alba s istanbulskou kapelou Mikado žije trvale v Praze, kde se věnuje solo projektu se svou čtyřčlennou kapelou, kterou představí v Jazz Docku spolu s hostem ve složení:

 

Daniel Bulatkin • Keys
Andres Ibarburu • Bass
Omar Rojas • Drums
Cyrille Oswald • Saxophones – Flute

 

YouTube

Soundcloud

 

ba:zel je elektroakusticky projekt působící v Praze. Instrumentace obsahuje klavír, flétnu, basovou kytaru, post-techno / dub / špinavé beaty a různě popisovaný soprán – od “zákeřného”
(Starter Radia Wave) po “křehký a éterický” (Strobo). Ba:zel tvoří Ewelina Chiu (zpěv, piano, syntezátor, flétna) a Daniel Vlček (elektronické beaty, syntezátory, baskytara, zpěv). Jejich debutové album eye draw(s) the line (2016) bylo mimo jiné popsáno jako “mrazivý minimalismus” (Beehype), “electro nightmare pop” (AlterEcho) nebo “hudba pro nevyspalé ravery” (180 AM Collective). V loňském roce získali cenu posluchačů v projektu Czeching Českého rozhlasu.
V dubnu vydali EP Scene 7.

 

Bandcamp

Live video

 

Sledujte Mladí Ladí Jazz:
www.fb.com/mladiladijazz
www.instagram.com/mladiladijazz
www.jazzdock.cz

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz. Partnerem je Hlavní město Praha.

show clips from
youtube
Loading tickets...


PARTNERS
Show all...
© Mladí Ladí Jazz / Youth Tunes Jazz. Follow us: facebook, twitter, youtube
Site by Webisti AD 2016