Submotion Orchestra (UK)
lístky
Pá 06. 04.

20:00
Divadlo Archa, Praha

Submotion Orchestra (UK)

Skvělé! Senzační! Neskutečné! Jen na podobná slova chvály se často zmůže většina kritiků. Již od svého založení v roce 2009 jsou Submotion Orchestra vskutku žánr definující kolektiv.

Tahle electro-jazzová partička si už v Česku našla díky pár strhujícím koncertům spoustu oddaných fanoušků, kteří by snad byli ochotni prodat i ledvinu, jen aby je mohli vidět a slyšet znova. A teď můžou.

 

Nyní se po 5 letech vrátí do Prahy v rámci evropského turné a fanouškům představí nejen zbrusu nové skladby z alba Kites, které vychází už 9. března.

 

S novou deskou Kites se prý nechtějí zalíbit ani posluchačům ani labelu. V uplynulých dvou letech zažili všichni členové kapely celou řadu významných a velmi osobních událostí, včetně nového života a smrti v rodině.

 

Události jim posloužili jako kreativní katalyzátor. Každý člen kapely si koupil jednorázový fotoaparát a nafotil fotky na základě témat, které tyto události představovaly. Nakonec společně vybrali 10 fotografií, které použili jako inspiraci pro 10 skladeb na albu. Každá skladba tak zkoumá různé emoce, téma nebo událost. Jedná se díky tomu o nesmírně osobní album plné upřímnosti a krásy.

 

Submotion Orchestra čerpají inspiraci z dubstepu, jazzu, breakbeatu i ambientu. Jejich koncerty spočívající jak v dokonalé sehranosti, tak v účinném souladu křehkých motivů a melodií s hutnými beaty, basy a podmanivým vokálem.

 

Uši nastražte v pátek 6. dubna v Divadle Archa!

 

Submotion Orchestra – 6. 4. 2018 / pátek 20:00 – Praha, Divadlo Archa

 

rozbal ukázky
youtube

Loading tickets...

Partneři

více
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti