The Rad Trads (US) + finále Jazzfruit
lístky
St 11. 04.

20:00
Jazz Dock, Praha

The Rad Trads (US) + finále Jazzfruit

Devátý ročník mezinárodní soutěže Jazzfruit uvede tři finalisty z řad nejtalentovanějších mladých jazzových kapel z celé Evropy. Finálový večer završí koncert fenomenálních newyorských The Rad Trads!

V rámci večera všichni finalisté vystoupí a na základě jejich koncertního výkonu budou odbornou porotou oceněni profesionálním nahráváním alba, voucherem v hodnotě 1000 € na nákup vybavení v prestižním obchodu s nástroji kytary.cz a dalšími cenami.

 

Kapely se mohou přihlásit na http://www.jazzfruit.cz/

 

The Rad Trads

Vražedný rytmus, nakažlivé melodie a nálada – to je v kostce newyorská jazz-rock’n’rollová formace The Rad Trads. Se svou nezaměnitelnou punkovou energií se ovšem nebrání přesahům ani do blues či dalších žánrů. Hudbou se hlavně baví a je to slyšet! Tady se nudit nebudete.

 

Když The Rad Trads začínali v roce 2012, byli rádi za každý bar New Yorku a Brooklynu, který je nechal hrát jejich šílený 4hodinový sety, aby měli na nájem. Po 6 letech jsou někde úplně jinde. Každému klubu dominují se svou punk rockovou energií, showmanstvím a čtyřma zpěvákama.

 

Nová, v pořadí druhá deska, vyjde letos na jaře. Už teď se nemůžeme dočkat, jakým kreativním směrem se se svou hudbou a zvukem na nové nahrávce vydali.

 

Uši nastražte ve středu 11. dubna v Jazz Docku!

 

rozbal ukázky
youtube

Loading tickets...

Partneři

více
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti