10. ročník Mladí ladí jazz je tady!
06.02.2019

10. ročník Mladí ladí jazz je tady!

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Festival Mladí ladí jazz odstartuje 30. března v Divadle Archa fenomenální zpěvačka Andreya Triana, která do Prahy dorazí i s ochutnávkou nové desky Life In Colour. Dalšími jmény letošního ročníku jsou například Alfa Mist, renomovaný britský multiinstrumentalista a producent, míchající jazz s alternativním hiphopem a soulem, i zcela neortodoxní holandský producent Jameszoo.

Během dubna představí pestré fúze i jazzpunkeři Edi Nulz, zpěvačka s latinskoamerickými kořeny Yarah Bravo či držitel Grammy Oran Etkin, který si přizve na pódium české hudebníky. Vedle hlavního města zavítá festival i do regionů.

Součástí festivalu Mladí ladí jazz je tradičně mezinárodní soutěž pro mladé talenty Jazzfruit či program dětských workshopů Mladí ladí dětem. Festival vyvrcholí opět velkým Open-Air koncertem na Mezinárodní den jazzu 30. dubna na Karlově náměstí. Jeho program oznámíme později.

Vstupenky na koncerty jsou k dispozici v předprodeji v síti GoOut, zvýhodněné vstupné pro návštěvníky do 26 let začíná již na 111 Kč.

Oficiální festivalové playlisty jsou k poslechu na Spotify.

Partners

We are part of

more
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti