V sobotu večer se Praha ponoří do tmy a do techna s německým orchestrem VKKO
16.04.2018

V sobotu večer se Praha ponoří do tmy a do techna s německým orchestrem VKKO

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Až do rána bude v sobotu ve Futuru běsnit fantastisch 18členný orchestr VKKO hrající živé jazzy techno, frenetické duo Oliver Torr + HRTL aka Windowlickerz a Tom Holič & Live Band. Celý večírek odstartuje Mr. Ultrafino a zakončí ho eso Aid Kid!

Verworner-Krause-Kammerochester

VKKO jsou naprosto fantastisch 18členný orchestr hrající živé jazzy techno s vlivy současné vážné hudby. K zastávkám v prestižních německých techno klubech přidali po našem dlouhém snažení i Prahu. Na Ankali pro jednou zapomeň, tohle bude mnohem zběsilejší jízda.


WINDOWLICKERZ (HRTL + Oliver Torr)

Frenetické duo Oliver Torr + HRTL aka Windowlickerz není třeba moc představovat. Pečlivě tvarované synťáky, šťavnaté basové linky, oduševnělá a rigidní perkuse odpálí 100% tvoje ušní bubínky.


Tom Holič & Live Band

Tom Holič & Live Band tě svým strhujícím živým setem přesvědčí o tom, že Brno je vlastně super. Těš se na improvizaci na téma elektronická hudba: beaty, trumpety, analogové syntezátory a looping vokálů.


Mr. Ultrafino

Celý večírek odstartuje striktně vinylový hráč, který své sety staví na selekci jazzu, funku a soulu ze 60. a 70. let kombinované se současnou soulově-elektronickou produkcí.


Aid Kid DJ set

A na konec to naše pražský eso Aid Kid. Své živé sety staví na improvizaci vlastních tracků, ve kterých kombinuje emotivní beaty a gradující struktury. Jako DJ si v českém klubovém prostředí vysloužil pověst esa, schopného naservírovat prvotřídní set v libovolném BPM, žánru i prostředí.

→ KUP SI LÍSTEK ←

Partners

We are part of

more
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti