JAZZBIT – Poslední letošní, balkánský, lidový

JAZZBIT – Poslední letošní, balkánský, lidový

Pá 14. 03.

21:00
Jazztime

Drazí příznivci, naposledy v tomto roce Vám Jazzbit nabídne parádní porci jazzově zábavy – tentokrát v tanečním balkánském a jiném lidovém duchu! Večer bude mít vskutku mezinárodním rozměr, představí se hudebníci z 6 zemí! Přijďte se s námi rozloučit na poslední letošní Jazzbit a pomalu se připravit na festival Mladí Ladí Jazz.
Na parketu na viděnou!
> JAZZBALK (BUL/AZ/SK/ČR) <
http://bandzone.cz/jazzbalk

Kapela vznikla na jaře roku 2012 na půdě „ježkárny“ pod vedením Petry Kotvové. Frontmenkou je zpěvačka Tanita Yankova původem z Bulharska, druhý vokál a zároveň perkuse zajišťuje Mikhail Pashayev z Azerbajdžánu.

JazzBalk se pouští do vod české scéně zatím poměrně neznámých: tradičním lidovým písním z Bosny, Bulharska, Makedonie aj. dává novou podobu pomocí jazzových a moderních aranží. Užívá si liché rytmy a groovy, otevřené plochy a prostor pro efekty. Některé songy nezapřou lásku členů k drum´n´bassu, dubstepu, nebo modernímu jazzu.
> KORJEN (PL/SK/BiH/CZ)<
www.korjen.cz

Tři divoženky různých evropských krajin se na společné cestě hledání kořenů nechají nést třemi místními šerpy. Kouzlo lidové tvořivosti setak potkává s krásou jejich individualit za kroku moderních beatů.. …aneb Korjen je mezinárodní world-music formace usazená v Praze, která čerpá z lidové hudby celé Evropy a tento tradiční odkaz přetváří do své estetiky, ve které má místo breakbeat, jazz, hip-hop, drum’n’bass, rock a cokoliv, co nám přijde pod ruku.

Vstup 50/100czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

News in your mail

Follow us

Ask us a question

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.