JazzBit – Před bouří

JazzBit – Před bouří

St 24. 02.

20:00
Jazz Dock

Bouře se blíží! A tím myslíme festival Mladí Ladí Jazz, který tu máme už za chvilku a bude to něco! Představíme jména jako Jacob Collier, Paris Combo a mnoho dalšího! Nalaďte se do festivalové nálady na Jazzbitu!

Koncertní série JAZZBIT se vrací v novém kabátě. Nově se přesouváme do krásných prostor Jazz Docku, kde se na JazzBit můžete těšit každou poslední středu v měsíci. Startujeme už 24.2. s kapelami Bert & Friends a Jazz Corporation. Vstupné do 26 let za polovic!

►Bert & Friends◄
Všichni se moc těšte na bez nadsázky fantastickou projížďku všemi živly, (kterými jsou voda, oheň, země, vzduch) a také všemi smysly. Osvícená čtyřčlenná kapela žijící v Praze Vám zahraje své vlastní písničky, vymyšlené mladým a kouzelným Albertem Romanutti, a to asi v náladě podobné žánrovým pojmům, jako Altruistic, Psychedelic, Tropical, Pop.
http://www.bertandfriends.com/

►Jazz Corporation◄
Parta mladých hráčů v čele s energickým kapelníkem Honzou Tenglerem a charismatickou zpěvačkou Karolínou strhne posluchače na každém koncertě entusiastickou interpretací známých standardů z oblasti jazzu, blues, funky a latino pod kterými jsou podepsáni hudební velikání jako Chick Corea, Herbie Hancock, Miles Davis a další.
Jazz Corporation je kapela žáků jazzového oddělení ZUŠ Jana Hanuše, která vás přesvědší, že jazz nepatří jen na staré desky.
https://www.facebook.com/Jazz-Corporation-126882087387631/

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 80kč, ostatní 160kč

Projekt JazzBit usiluje o propagaci jazzové hudby v Česku a zároveň se snaží podporovat mladé kapely a představovat je širšímu publiku. Chceme také zpřístupnit jazz mladým posluchačům, ať už slevami na vstupném nebo představováním originálních kapel, abychom ukázali, že jazz není nuda!

www.jazzbit.cz
www.jazzdock.cz
www.mladiladijazz.cz
www.facebook.com/mladiladijazz


Loading tickets...

News in your mail

Follow us

Ask us a question

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2021engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.