Jazzfruit

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH JAZZOVÝCH KAPEL

Jazzfruit je mezinárodní a česká soutěž pořádaná při festivalu Mladí ladí jazz, hledající progresivní kapely s přesahem a základem v jazzu z Česka i zahraničí. Finálem soutěže je přehlídkový výherní hudební večer.

PRŮBĚH
Podmínky jsou stejné pro české i zahraniční umělce. Ti se do soutěže mohou přihlásit od 15. ledna do 16. března 2018 vyplněním přihlášky. Ze všech doručených přihlášek vybere tým festivalu Mladí ladí jazz tři kapely, které vystoupí na finálovém koncertním večeru 11. dubna 2018 v Jazz Docku před odbornou porotou. Ta na základě vystoupení oznámí vítěze soutěže mezinárodní i české a udělí ostatní ceny. České kapely mohou být nominovány i do mezinárodní kategorie. V závěru večera vystoupí fantastická newyorská kapela The Rad Trads.

 

VÝHRY A BENEFITY

Finalisté letošního ročníku soutěží ve dvou kategoriích. Při finálovém hudebním večeru odborná porota udělí dvě ceny: mezinárodní a českou. Česká kapela může obsadit pozici výherce české a zároveň i mezinárodní kategorie. Oceněni budou také držitelé druhého a třetího místa.

 

Výherce MEZINÁRODNÍ kategorie Jazzfruit získá:

Kapela umístěna na druhém místě obdrží analogový syntezátor Novation a třetí místo bude oceněno profesionálním mikrofonem Lewitt od našeho partnera kytary.cz.

 

Výherce ČESKÉ kategorie Jazzfruit získá:

 

 

Přihlásit se do soutěže

 

Facebook event Jazzfruit 2018

 

VÝHERCI PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ

OchepovskyĽuďové MladistváĽubomír Gašpar Cimbal Project (SK)Weezdob Collective (PL)Fanfán Tulipán, Quattro Formaggi, Wunder Bar BandTres Quatros Kvintet, Ostrich Quartet


 

PARTNEŘI
                         

 

KONTAKT

Případné dotazy směřujte na naše koordinátory soutěže:

 

jazzfruit@mladiladijazz.cz

 

Adam Kaňa

+420 776 019 812

 

Magdalena Fictumová

+420 608 072 904

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti