Mladí ladí jazz OPEN AIR: Kdo kdy hraje?
25.04.2018

Mladí ladí jazz OPEN AIR: Kdo kdy hraje?

The Herbaliser, Laco Deczi & Celula New York, Oran Etkin, Orchestr Ježkovy stopy a Silva Šírová Sextet vystoupí 30. dubna na speciálním OPEN AIRu na Karlově náměstí v Praze. Vstup je volný.

Ke stému výročí české státnosti jsme připravili spolu se stanicí Český rozhlas Vltava výjimečný hudební dárek – MLADÍ LADÍ JAZZ OPEN AIR. Vstup na celodenní akci je zdarma.

V rámci Mezinárodního dne jazzu roztančí 30. dubna Karlovo náměstí legendární jazz/hip-hopové uskupení The Herbaliser, které zde představí své nové album Bring Out The Sound. Dále vystoupí legenda česko-slovenského jazzu Laco Deczi, Orchestr Ježkovy stopy, klarinetista Oran Etkin se svým novým projektem a vítěz letošní soutěže Jazzfruit – Silva Šírová Sextet.

Součástí bude také výstava „100 let republiky očima jazzu“, která představí vývoj jazzové scény na pozadí československých dějin. Relaxovat budete moci v chillout zóně Českého rozhlasu Vltava, který bude celý program také živě přenášet.

Pozvánka na OPEN AIR od Pepy

Letošní ročník Mladí ladí jazz by se neobešel bez Pepy. Podívejte se na video pozvánku přímo z Karlova náměstí a sdílejte ji mezi přátely.

Potkáme se v pondělí na Karláku!

PS: V případě nepřízně počasí se akce přesune do klubu MeetFactory.

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti