Erika Fečová & Live Band + Izzie | Mladí ladí jazz 2022

Erika Fečová & Live Band + Izzie | Mladí ladí jazz 2022

lístky
St 30. 11.

20:00
Jazz Dock
Praha

Jazz Dock čeká další večer plný jazzu, soulu a R&B! Přijďte se nechat unést hlasem Eriky Fečové a objevit fresh projekt Izzie!

Erika Fečová & Live Band

Erika Fečová je soulová zpěvačka známá zejména z kapely Navigators. Před několika lety vydala své druhé řadové album Go For It, na kterém spolupracovala s hudebníky od Lady Gaga a také s americkým soulovým zpěvákem Frankem McCombem. V jejím repertoáru uslyšíte autorské písně, ale i známé covery, které si budete moci zazpívat spolu s celou kapelou.

Energický a skvěle zahraný soul a R’n’B s trochou jazzu a funku, to je přesně to, na co se můžete těšit.

Izzie

Izzie je zpěvačka, která se věnuje hlavně R’n’B a neo-soulu s prvky hip hopu. Se svým přítelem a zároveň producentem JX už mají na kontě své první EP s názvem To the Pluto and Back a několik singlů. Začátkem tohoto roku se dali Izzie a JX dohromady s dalšími hudebníky a začali společně pracovat na svém prvním albu, které poprvé zazní právě 30. 11. v Jazz Docku. Tak si to nenechte ujít!

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 5. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.