Hard to Frame + Chris Vern

Hard to Frame + Chris Vern

lístky
St 23. 02.

20:00
Jazz Dock
Praha

Únorový koncert v Jazz Docku bude patřit všem, kteří mají rádi mix jazzu a elektroniky!

Hard to Frame

Kapelu Hard to Frame vystihuje barevná kombinace elektronické a akustické hudby s prvky jazzu, podtržená křehkým hlasem zpěvačky Karoliny. Kapela dokáže být na pódiu jemná a zasněná, ale zároveň vás umí rozvibrovat hlubokými beaty, které nezapřou inspiraci v dubstepu, d’n’b nebo minimalistickém technu. Touha kombinovat žánry a propojovat nástroje akustické s elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely s jasně čitelným producentským rukopisem Oczeho, jenž skládá většinu hudby.

Chris Vern

Chris Vern je jméno talentovaného multižánrového DJ, trumpetisty a producenta z Prahy. Jako jeden z mála DJs české scény kombinuje svojí show s živým elementem v podobě hry na trubku, která dává jeho setům unikátní styl. Jako trumpetista absolvoval turné po Holandsku a Irsku a účastnil se umělecké rezidence v Pittsburghu (USA). Pravidelně také hostoval se skupinou Skyline. Ve svých setech citlivě kombinuje žánry jako electro, funk a bass music s charakteristickým zvukem trumpety.

https://chrisvern.bandcamp.com/track/bass-funk

Akce se koná za podpory MK ČR a MČ P5. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2022engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.