JAZZBIT 17.9.2010

JAZZBIT 17.9.2010

Pá 17. 09.

Jazztime

Mladí Ladí Jazz ve spolupráci s nově otevřeným jazzovým klubem Jazz Time Vás zvou na další ze série koncertů JAZZBIT.
JAZZBIT staví “otrlé” kapely na jedno pódium s neobjevenými talenty jazzové i jazzem ovlivněné scény, za přívětivé vstupné pro mladé lidi a studenty – 50 Kč!

 

THE BEADBEAT
http://www.myspace.com/thebeadbeat

Přestože měl jejich počáteční hudební styl kořeny v rock and rollu 70. let a domácím soudobém jazzu, vyzkoušela kapela mnoho různých žánrů od Tin Pan Alley až po psychedelický rock. Zvedli širokou vlnu zájmu napříč celou galaxií. Svým oblečením, styly a výroky určovali trendy své doby a teď jsou zpět, zatímco jejich vzrůstající zájem o společenské otázky ovlivn…í sociální a kulturní převraty budoucích let. Nyní v čele s talentovanou zpěvačkou Betty Lee burcují publikum multižánrovým postrealistickým ztvárněním neoimpresionistického přístupu k zaběhlým normám.

 

KK BAND
http://www.kkband.cz/

Akusticko-elektrická hudba (mandolína/el. mandolína, klavír/keyboard, baskytara, bicí) na pomezí jazzu, rocku a romantizující klasiky. Repertoár je postaven na autorských instrumentálních skladbách Zdeňka Krále a Martina Krajíčka (KK). V duchu jazzových standardů je hráčům ponechán i prostor pro improvizaci. Seskupení KK Band vzniklo v září 1998. Od té doby odehrálo přes 100 koncertů po celé ČR, Belgii a Německu a představilo se na celé řadě významných festivalů a kulturních akcí (Zahrada, Prázdniny v Telči, Beltine, Jesenický nugget, Neformální jazzový festival, Struny podzimu atd.). Bylo označeno hudebními publicisty za objev sezóny a objev roku. Získalo ocenění hudebních publicistů (2000) a přitáhlo pozornost médií (České televize, Českého rozhlasu i soukromých stanic)…

 

www.jazztime.cz
Každý měsíc pravidelný přísun hudby, pokaždé za skvělou cenu! Podpořte naše snažení, přijďte a pozvěte kamarády, děláme to pro Vás!
Těšíme se na Vás !


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.