JazzBit – Electronic edition!

JazzBit – Electronic edition!

lístky
St 25. 01.

20:00
JazzDock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Rok 2017 je tu a my další JazzBitovou sezónu vykopáváme ve velikém stylu! Poslední středa měsíci tentokrát bude patřit spojení elektronice a jazzu. Že tyhle dva žánry podle vás nejdou dohromady? Přijďte se sami přesvědčit do JazzDocku a poslechnout si fusion až dnb nálož v podání skvělých kapel Bitosti a Chocofly.

A pokud se někdo ptá, zda bude tombola… tak bude! Už v dubnu se uskuteční osmý ročník našeho festivalu Mladí Ladí Jazz, na kterém vystoupí hvězdy světového jazzu. A protože se festival blíží, přichystali jsme si pro vás soutěž. Každý, kdo dorazí na lednový JazzBit dostane lístek do slosování. Štastného výherce odměníme dvěma vstupy na první koncert Mladí Ladí Jazz, který se uskuteční začátkem dubna! Doražte na skvělý večírek a nalaďte se s námi na vlnu Mladí Ladí Jazz.

 

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 80kč, ostatní 160kč. Sezení za 250Kč

 

►Chocofly◄
https://www.facebook.com/chocoflyband/?fref=ts
Pražská kapela Chocofly působí na české scéně už čtyři roky. Za tu dobu má na svém kontě desítky koncertů v ČR a na Slovensku, vydala dvě EP a v současné době sbírá materiál na kompletní album. Ve své původní hudbě míchá vlivy jazzu, groovu a taneční hudby.

 

►Bitosti◄
https://www.facebook.com/Bitosti/?fref=ts
Všechno tu tiká a plyne, vrství se, člení, spojuje a rozbíhá, přesně, čistě a hlavně nápaditě. To je nu-jazzová, drum ‚n‘ bassem poznamenaná pražská formace Bitosti. Hříčka v názvu bandu by mohla svádět k jednoduchému světu jedniček a nul, ale opak je pravdou, čtyřka mladých, leč navýsost zdatných a tvořivých muzikantů předkládá barevný svět energických beatů, košatých melodií a rozmanitých nejen jazzových nálad.

 

www.mladiladijazz.cz
www.jazzdock.cz


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML