JAZZBIT – Koncert světa s jazzem

JAZZBIT – Koncert světa s jazzem

Pá 14. 12.

21:00
Jazztime

Slýcháte okolo sebe zvěsti o konci světa? Přelomovém 21. prosinci a májském a aztéckém kalendáři? Rozhodli jsme se jít jinou cestou, děláme koncert na oslavu světa jazzem, mládím a našláplnutými rytmy. Přijďte na poslední letošní Jazzbit, žádné apokalyptické nálady, prostě dobrá hudba a oslava.

Ať případný poslední týden pořádně započneme – ve stylu funk a groove. Jako první vaše srdce naladí a duši oblaží JUICY FREAK, funkový nářez z Prahy. Dále vystoupí funky-R&B skvadra FIDIBUS a závěr zajistí šikovné ruce DJ ULTRAFINA v duchu soulu, funky a swingu. edvánoční Jazzbit, i přes negativní prognózy rozhodně ne poslední ve své historii:-) Koncert světa pro svět!

 

Program:
JUICY FREAK / soul – funk /
http://bandzone.cz/juicyfreak

Jedná se o až 10-ti členný funkový power band. Mladá talentovaná zpěvačka Annamária, 4-členná dechová sekce, poctivá funková rytmika s energickou kytarou a perkusemi, to vše pohání rozjetý funkostroj JuicyFreak který vás rozhodně nenechá v klidu sedět na židli. Repertoár: je složen nejen z vlastních kousků, ale JF s radostí loví i ve vodách groove funkové klasiky 70’s.Síla Juicy Freak je v groovu, odkazujícím ke kmotrům funky, který dokáží naživo předvést s energií sobě vlastní.
FIDIBUS / funk – r&b /
http://bandzone.cz/fidibus

FIDIBUS dráždí a vzrušuje. FIDIBUS propleskne i pofouká. FIDIBUS tě chytí. FIDIBUS hraje špinavej funk. Tahle pražská partička, která patřila mezi odvážné funkové formace v ČR ještě, když pražské kluby zněly pouze bigbeatovým řevem, se dala po několika letech hledání členů opět dohromady a vystupuje. Jejich našláplnuté groovy rozhodně rozproudí krev v každém posluchači.
DJ ULTRAFINO / jazz – funk – soul – hip-hop /
http://ultrafino.net/

Spolutvůrce pražské funkové DJ scény. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje své dlouholeté muzikantské zkušenosti. Ve svých setech kombinuje hlavně funk, soul a jazz ze 60. a 70. let, ale stejně tak v nich uslyšíte i disco, hiphop, latino, reggae a neočekávané raritní kousky z celého světa. Je rezidentem několika pražských klubových akcí, z nichž si největší pozornost získává jediná pravidelná funk-soulová noc v Česku Funkopolis a žánrově elektická akce Fúze. Mezi jeho další rezidentní akce patří striktně singlová All45’s, undergroundový disco projekt Kobra&Disko a sólová Dusty Grooves Session. Mr.Ultrafino se věnuje vlastní hudební produkci, vystupuje pravidelně s živými nástroji a zpěváky a za gramofony se střídá s DJi a producenty jako je Lack of Afro, Nik “Mukatsuku” Weston a Valique.

 

Vstup 50/100czk (do/nad 30let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2021engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.