JAZZBIT – Poslední letošní, balkánský, lidový

JAZZBIT – Poslední letošní, balkánský, lidový

Pá 14. 03.

21:00
Jazztime

Drazí příznivci, naposledy v tomto roce Vám Jazzbit nabídne parádní porci jazzově zábavy – tentokrát v tanečním balkánském a jiném lidovém duchu! Večer bude mít vskutku mezinárodním rozměr, představí se hudebníci z 6 zemí! Přijďte se s námi rozloučit na poslední letošní Jazzbit a pomalu se připravit na festival Mladí Ladí Jazz.
Na parketu na viděnou!
> JAZZBALK (BUL/AZ/SK/ČR) <
http://bandzone.cz/jazzbalk

Kapela vznikla na jaře roku 2012 na půdě „ježkárny“ pod vedením Petry Kotvové. Frontmenkou je zpěvačka Tanita Yankova původem z Bulharska, druhý vokál a zároveň perkuse zajišťuje Mikhail Pashayev z Azerbajdžánu.

JazzBalk se pouští do vod české scéně zatím poměrně neznámých: tradičním lidovým písním z Bosny, Bulharska, Makedonie aj. dává novou podobu pomocí jazzových a moderních aranží. Užívá si liché rytmy a groovy, otevřené plochy a prostor pro efekty. Některé songy nezapřou lásku členů k drum´n´bassu, dubstepu, nebo modernímu jazzu.
> KORJEN (PL/SK/BiH/CZ)<
www.korjen.cz

Tři divoženky různých evropských krajin se na společné cestě hledání kořenů nechají nést třemi místními šerpy. Kouzlo lidové tvořivosti setak potkává s krásou jejich individualit za kroku moderních beatů.. …aneb Korjen je mezinárodní world-music formace usazená v Praze, která čerpá z lidové hudby celé Evropy a tento tradiční odkaz přetváří do své estetiky, ve které má místo breakbeat, jazz, hip-hop, drum’n’bass, rock a cokoliv, co nám přijde pod ruku.

Vstup 50/100czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2021engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.