JAZZBIT – PRVNÍ JARNÍ

JAZZBIT – PRVNÍ JARNÍ

Pá 27. 03.

21:00
Jazztime

Jaro je tady! Přicházejí podvečery s pivem v parku a s nimi neodolatelná chuť vyrazit někam ven a večer do klubu, za muzikou…hlavně nesedět doma! Nechte se zlákat a vyražte za jarní inspirací do Jazz Timu. Čekají tu na vás The Brownies a fenomenální britský bluesman Justin Lavash.Od 3.dubna pak začíná samotný festival Mladí Ladí Jazz, jehož je Jazzbit dceřiným projektem. Partnerem akce je Pilsner Urquell.
> JUSTIN LAVASH (UK) <
www.justinlavash.com

Jeho hudba čerpá především z blues, rock and rollu, soulu a odkazu osobností jako je Bob Dylan. Hlavní inspirací ovšem zůstává život bluesového muzikanta, kočovníka a písničkáře s vlastním smyslem pro drsnou poetiku.

Z rodné Anglie, kde začínal s indie rockovou kapelou, se přestěhoval v roce 1990 do Francie, kde hrál několik let po klubech blues a studoval „vybrnkávací“ techniku hry Marcela Dadiho. Po návratu do Británie se připojil k jazzové scéně raných devadesátých let, cestoval na zámořských lodích a také se věnoval studiové práci. Nyní žije v ČR. Justin Lavash před nedávnem vydal album 25 Years, ve kterém shrnuje svoji dosavadní tvorbu. Koncertuje také s Monikou Načevou a spolupracoval také s Lenkou Dusilovou či Beatou Hlavenkovou. Nyní Na Jazzbitu vystoupí vůbec porpvé.
> THE BROWNIES <
www.thebrownies.cz

Hudební duo The Brownies, vzniklo během roku 2011. Sešli se na farmářském tržišti. On hrál a ona chodila jíst koláčky. Od té doby uteklo hodně trhů a bylo snědeno mnoho koláčků…The Brownies začali koncertovat na pražské Náplavce a v jazzových klubech a stal se z nich pojem pražské jazzové scény. The Brownies staví na jazzových standardech, inspiruje je latino jazz i reggea. Diváky okouzlí svoji energií a bezprostředností, kterou si osvojili díky koncertování v pražských ulicích. The Brownies vystupují v různých sestavách s řadou talentovaných muzikantů. Na Jazzbitu vystoupí ve speciální sestavě se skvělou zpěvačkou Bárou Tmejovou a vynikajícím trumpetistou a žákem Laca Décziho, Jakubem Reilem.
Vstup 60/120 czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML