Jazzbit: Sirsch & Yanna

Jazzbit: Sirsch & Yanna

lístky
Čt 18. 10.

20:00
Jazz Dock Praha

Říjnový #Jazzbit je tady! Tentokrát se o zábavu postarají dvě kapely oscilující mezi jazzem, soulem a popem. Sirsch nás naladí na vlnu jazzovějších groovů, zatímco Yanna zase na vlnu tanečnější. Společný jmenovatel je ale jasný – v obou případech se můžeme těšit na skvělé zpěvačky! Klasicky v Jazz Docku!

▶︎ SIRSCH ◀︎

Zbrusu nová formace, jejíž členové pokrývají všechny kouty naší republiky (Tachovsko, Vysočina, Východní Čechy a Slovácko). V Praze se vlivy těchto čtyř osobitých muzikantů spojily a vznikl žánr, který si kapela sama nadefinovala: new-pop, nesoucí v sobě prvky tradičního popu, moderních amerických groovů a jazz fusion. Doménou kapely Sirsch je hrát výhradně autorské písničky, které osloví širší platformu posluchačů než v případě instrumentální hudby, avšak stále si zanechávají vkus, jedinečnost, ale i různorodost.

 

 

▶︎ YANNA ◀︎

Zpěvačka Yanna má na svém kontě spolupráci s mnoha jmény české soulové a popové scény, v roce 2014 se stala finalistkou soutěže Hlas Československa. O dva roky později se spojila s klavíristou Jirkou Vidasovem, se kterým postavili kapelu ze svých kamarádů, vynikajících muzikantů a společně natočili album Up In The Air. To pokřtili v loňském roce, kmotry desky jsou například LIPO, KAZMA, DEBBI a další. Singl Up In The Air bodoval dva měsíce v prvních příčkách hitparády rádia Frekvence 1, kde se držel dva týdny na prvním místě. Nyní už kapela pracuje na nových písních a brzy se snad dočkáme nové desky!

 

▷ Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč  k zakoupení na GoOut.cz nebo pokladně či webu Jazz Docku.

▷ Jednotné vstupné na sezení 250 Kč k zakoupení pouze na pokladně nebo webu Jazz Docku

 

📷 www.instagram.com/mladiladijazz
🎵 www.bit.ly/mlj2018-spotify

 


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.