JAZZBIT – SLAVNOSTNÍ & ZÁVĚREČNÝ

JAZZBIT – SLAVNOSTNÍ & ZÁVĚREČNÝ

Pá 22. 05.

20:00
Jazztime

Je tady poslední letošní jazzbit! Pojďme to oslavit posledním pořádným mejdanem! Pozvali jsme na něj nigerijského kytaristu Femi Temowo, který vedl band Amy Winehouse. Jako předkapela vystoupí Wunder Bar Band a párty zakončí The Brownies – tentokrát ve speciální sestavě “latino wave.” Máváme celé letošní jazzové sezóně včetně festivalu Mladí ladí jazz. Takže, kdo nekašle na jazz, dorazí 22.5. do Jazz Timu! Partnerem akce je Pilsner Urquell.
> FEMI TEMOWO TRIO (UK) <
www.femiguitar.com

Excentrická diva Amy Winehouse přitom není zdaleka jedinou osobností, po jejímž boku si Femi Temowo zahrál. Na svém kontě má vystoupení či studiové hraní třeba po boku hiphopové legendy The Roots, Wynstona Marsalise či saxofonisty Courneyho Pinea. Slavného hudebníka s nigerijskými kořeny a jednu z největších osobností současného britského jazzu doprovodí na českém turné tuzemská rytmická sekce. Na programu budou jak klasicky pojaté jazzové skladby, tak i jazz s nádechem afrických kořenů
> WUNDER BAR BAND KVARTET <
www.wunderbarband.cz

Vítěz ceny Jazz Fruit (2012), mladá a inspirativní československá kapela se proslavila díky svému debutu, ve kterém zhudebnila dílo Hermana Hesse Stepní vlk. Originální spojení jazzové kompozice s klasickou hudbou a dynamikou dvojích bicí uhranulo nejen pražskou klubovou scénu. Na Jazzbitu se nyní představí v klubové sestavě a představí skladby z dosud nevydané kompilace “Instrumentální hudba Všedního dne.
> THE BROWNIES – LATINO WAVE <
https://www.facebook.com/thebrowniescom

Hudební duo The Brownies, vzniklo během roku 2011 na farmářském tržišti. The Brownies staví na jazzových standardech, inspiruje je latino jazz i reggea. Diváky okouzlí svoji energií a bezprostředností, kterou si osvojili díky koncertování v pražských ulicích. The Brownies vystupují v různých sestavách s řadou talentovaných muzikantů. Na posledním jazzbitu vystoupí ve speciální sestavě “Latino wave.”
Vstup 60/120 czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML