JAZZBIT – TROCHU NU-JAZZ!

JAZZBIT – TROCHU NU-JAZZ!

lístky
St 27. 12.

20:00
Jazz Dock

Synťáky z vesmíru, dechberoucí zpěv a nadupané rytmy. Tak trochu nu-jazzově vypluje poslední letošní Jazzbit . Přijďte mezi svátky do Jazz Docku protáhnout své uši a těla a naladit se do nového roku. Už teď pro vás totiž chystáme na příští rok pořádnou nálož!

 

 

Ilay Bal Quartet ft. Cyrille Oswald
Svůdná a poutavá fúze vlivů od nu-jazzu přes soul po indie žánry, jíž vévodí silný a osobitý vokál. Ankarská rodačka odmalička vystupuje v klubech po celém světě a vyhrála řadu jazzových a pěveckých soutěží. Po vydání debutového alba s istanbulskou kapelou Mikado žije trvale v Praze, kde se věnuje solo projektu se svou čtyřčlennou kapelou, kterou představí v Jazz Docku spolu s hostem ve složení:

 

Daniel Bulatkin • Keys
Andres Ibarburu • Bass
Omar Rojas • Drums
Cyrille Oswald • Saxophones – Flute

 

YouTube

Soundcloud

 

ba:zel je elektroakusticky projekt působící v Praze. Instrumentace obsahuje klavír, flétnu, basovou kytaru, post-techno / dub / špinavé beaty a různě popisovaný soprán – od “zákeřného”
(Starter Radia Wave) po “křehký a éterický” (Strobo). Ba:zel tvoří Ewelina Chiu (zpěv, piano, syntezátor, flétna) a Daniel Vlček (elektronické beaty, syntezátory, baskytara, zpěv). Jejich debutové album eye draw(s) the line (2016) bylo mimo jiné popsáno jako “mrazivý minimalismus” (Beehype), “electro nightmare pop” (AlterEcho) nebo “hudba pro nevyspalé ravery” (180 AM Collective). V loňském roce získali cenu posluchačů v projektu Czeching Českého rozhlasu.
V dubnu vydali EP Scene 7.

 

Bandcamp

Live video

 

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz. Partnerem je Hlavní město Praha.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.