Jazzbit: Charlie Slavík Revue & The Beautifuls

Jazzbit: Charlie Slavík Revue & The Beautifuls

lístky
St 28. 02.

20:00
Jazz Dock

Další ze série koncertních výletů Jazzbit bude mít tentokrát nespoutaně bluesový až divoce rokenrolový odstín.

První kapela autenticky reprezentuje období 50. let a zvuk na půl cesty mezi Chicago/jump blues a rokenrolem -> Charlie Slavík Revue!

 

Ta druhá zase nabídne pozdní rokenrol a jeho rockabilly polohy -> The Beautifuls!

Charlie Slavík Revue

Připrav se na pořádně svěží bluesový vítr! Charlie Slavík je nejuznávanějším hráčem na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu.

Se svou kapelou Charlie Slavík Revue se snaží přiblížit blues evropskému publiku. Blues v jejich podání nekompromisně pulzuje, překypuje nespoutanou energií a dotýká se žánrů jako jsou soul, swing a doo-wop.

A aby toho nebylo málo, vlastní tvorba, která tvoří nedílnou součást repertoáru Revue, je při vystoupeních proložena slavnými bluesovými skladbami.

 

Kapela je hvězdně obsazena mladou generací hudebníků:

Charlie Slavík – foukací harmonika, zpěv
Tomáš Vokurka – bicí
Jiří Maršíček – kytara, zpěv
Adam Nohavica – baskytara

 

 

Web kapely

 

The Beautifuls

Uhlazený vzhled s ostrými drápy – to jsou The Beautifuls. Tahle čtyřčlenná krojovaná partička se vzteklou pandou ve znaku úspěšně nachází své místo na scéně plné ostřílených matadorů.

The Beautifuls jsou hodně rockabilly a dost rock’n’roll, místy ale nezapřou ani punkové a psychobilly kořeny. Jejich živelná a černobílá show si s přehledem získává publikum napříč generacemi.

Jsou vskutku nepřehlédnutelným úkazem na koncertních pódiích, přijď se přesvědčit sám. Rostoucí repertoár vlastních písní navíc občas proloží i vhodným coverem.

 

Jaromír Barhoň – zpěv
Tomáš Nýdr – bicí
Kevin Peterka – kytara, foukací harmonika
David Bareš – kontrabas

 

 

Web kapely

 

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč. Jednotné vstupné na sezení 250 Kč.

 

Facebook event Jazzbit: Charlie Slavík Revue & The Beautifuls

 

Koncertní série JAZZBIT je sesterským projektem Mladí ladí jazz. Mimo období samotného festivalu již 6 let pravidelně představuje mladé talenty české i zahraniční jazzové scény. V rámci programu v minulosti mimo jiné vystoupili Oran Etkin (USA), Femi Temowo (UK) či kapela Eggnoise (CZ). Partnerem je hlavní město Praha.

 


Loading tickets...

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti