Miloopa (PL) + Klára & The Pop (CZ)

Miloopa (PL) + Klára & The Pop (CZ)

lístky
Pá 28. 04.

19:30
Palác Akropolis, Kubelíkova 1548/27, Praha 3

Po více jak pěti letech se vrátí tato funková kapela z Polska na české podium, aby ve své trsavým groovem napěchované hudební show představila nové, v pořadí již čtvrté, studiové album Verk, vydané na jaře loňského roku. I na jejich nejnovějším albu spolupracoval se skupinou Miloopa Švýcar Roli Mosimannem, který produkoval desky mimo jiné i pro hudebníky jako Faith No More, Bjork, Smashing Pumpkins nebo The Young Gods.

Miloopa vtrhla na jazzovou klubovou scénu již v roce 2001. Postupem času si začala vypůjčovat subbasové linky a elektronické a syntetické mixy, které její jazzovou formu kolikrát zavinou do funky, jungle či breakbeatového hávu. Jindy se zase vjemy posluchače vlní v rytmu laid-back tempa. Ať už je rytmus jakýkoliv, vždy si do podvědomí diváka provrtá cestu exotická podmanivost hlasu vokalistky Natalie Lubrano, stejně jako intimní atmosferické mixy synťáku, basy a bicích.

 

Klára & The Pop

Jemně zastřený, charizmatický vokál a progresivní electro pop. To byste našli na hudební adrese s názvem Klára Vytisková. Mnohovrstevnatě tvořená muzika s příměsemi acid disca, soulu a triphopu dělá z moderně pojatého zvuku lahůdku na poslech. KLARA., čerstvý projekt Kláry Vytiskové, jedné z nejtalentovanějších a nejuznávanějších českých zpěvaček současnosti si tak nic nezadá se světovou popovou scénou.

Klára Vytisková je uznávaná interpretka české klubové scény. Ačkoliv známá jako členka kapely Toxique, držitelka ceny Anděl v kategorii zpěvačka roku 2016 se poslední dobou prosazuje spíš sólově. V roce 2015 jí vyšla skvěle přijatá deska Home. A ačkoliv na Mladí Ladí Jazz vystoupí jako support polského kolektivu Miloopa, její kvality dávno přesahují úroveň předskokana či regionální hvězdy.

 

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ (DO 26 / NAD 26 LET): 250,- KČ / 400,- KČ

 

Pro zájemce povede basista kapely MILOOPA Radek Bednarz “Bond” před koncertem od 15:00 workshop o živé modulaci basslines viz: https://www.mladiladijazz.cz/tha_events/bass-modulation-workshop-w-bond/

 


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.