President Room

President Room

St 12. 09.

18:00
The President Hotel Prague - Náměstí Curieových 1/100, 110 00 Praha
Praha

livestream rooftop sessions

vol.1: FLOEX DJ SET, HRTL, AidKid, Tom Holič 

 

EVENT: fb.com/events/255970145254925/

LIVESTREAM: fb.com/mladiladijazz

 

Pilotní díl nové série livestream rooftop sessions pod názvem President Room si dává za cíl podpořit mladé české umělce a představit je tuzemskému, ale hlavně také zahraničnímu publiku. Sledujte livestream z výjimečného prostoru střechy hotelu President, kde se podíváme na zoubek české elektronické scéně. Ve čtyřech živých setech se představí výběr z elektronické špičky: Floex, HRTL, AidKid a Tom Holič. Vstupenky na koncert nebudou v prodeji, lze je pouze vyhrát v aktuální soutěži na facebookové události. Výjimečné spojení umělců s prostorem v novém konceptu od Mladí ladí jazz. Sledujte live vysílání na facebooku a youtube. Více na fb.com/mladiladijazz

 

FLOEX DJ SET

Tomáš Dvořák aka Floex je klarinetista, skladatel, producent a multimediální umělec z Prahy. Ve své tvorbě propojuje elektronickou a akustickou hudbu do svébytné atmosférické podoby. Vedle skládání hudby experimentuje nad rámec lineárních hudebních scénářů, vytváří interaktivní multimediální projekty nebo hudbu do her. Vydal dvě alba Pocustone (2001) a Zorya (2011) a také EP Gone (2014). Oba tituly získaly několik prestižních ocenění nejen v České republice (3 Ceny Anděl, Nominace na evropské ceny Qwartz, Nominace na Apollo a Vinyla Awards). Spolupráce s Tomem Hodgem, reprezentovaná novou deskou A Portrait Of John Doe (2018), propojuje klasickou hudba a avantgardní elektroniku.

 

HRTL

Leoš Hort alias HRTL je špičkový performer na modulární syntezátor a zakladatel brněnského kazetového vydavatelství Bükko Tapes, které vydává hudbu východoevropských bedroom producentů. Zároveň je stájovým jezdcem Bastl Instruments. Hudba HRTL si prošla cestou od klasických nástrojů k modulárnímu syntezátoru, až směrem k repetitivním rytmům s bohatými melodickými i zvukovými prvky, proměnlivou atmosférou a hravými strukturami. Ať už ušpiněný house s osmdesátkovým feelem, fluorescentní techno nebo temné bublavé beaty. Za své druhé album Datalos získal cenu Anděl v kategorii elektronická hudba. 

 

 

Aid Kid

Za pseudonymem Aid Kid stojí muzikant, producent a DJ Ondra Mikula. V dubnu 2015 vydal Aid Kid ve vlastní režii eponymní debutové album, za které obdržel ocenění Vinyla v kategorii Objev roku. V současné době působí jako kytarista v kapele Děti mezi reprákama a je součástí tvůrčího jádra kapely Zvíře jménem Podzim. Věnuje se i scénické hudbě a spolupracoval na tvorbě mnoha spotů, znělek, instalací a videomappingu.

 

 

Tom Holič

Tom Holič je improvizace na téma elektronická hudba. Je to hudba bez hranic, střídání klidu a pulzujících beatů, melancholické melodie trumpety prolínající rytmické fráze analogových syntezátoru, looping vokálů, tanec a rozhodně zábava. Někdo by mohl říci, že u nás není chytlavější a osobitější projekt, hrající house živě.


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML