Reboot the Mood{DE} + merenda

Reboot the MoodDE + merenda

lístky
St 29. 06.

21:00
Jazz Dock
Praha

Poslední předprázdninová jízda v režii Mladí ladí jazz! Přijďte si poslechnout spojení Reboot the Mood a merenda a užít si klubovou atmosféru Jazz Docku.

Reboot the Mood

Pět nadějných hudebníků z Drážďan, kteří spolu začali vystupovat v roce 2021. Jejich chytlavé melodie se vyznačují tanečními groovy, stylovou rozmanitostí a dojemnými melodiemi. Harmonie a dynamika kapely, a s ní spojené nadšení pro hudbu se na jejich koncertech šíří jako mexická vlna na fotbalovém stadionu. Laurin obstarává svěží melodie na trubku a křídlovku, Phil vyplňuje arpeggia funkovými kytarami, Gabriel vymýšlí krásné harmonie na piano a syntezátory, a Neil dodává základ bubenickým groovům s elektrickou basou a basovými syntezátory.

merenda

Merenda je matematický, instrumentální, progresivní jazz s vlastní tvorbou, kde hrají muzikanti z různých koutů ČR, kteří se setkali v líhni konzervatoře Jaroslava Ježka.

Akce se koná za podpory MK ČR, MČ P5 a Česko-německého fondu budoucnosti. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2022engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.