Richard Spaven Trio{UK} Olomouc

Richard Spaven TrioUK Olomouc

lístky
St 25. 04.

20:00
Jazz Tibet Club
Olomouc

SUPPORT: Carpet Cabinet

Producent a všestranný bubeník Richard Spaven se rozhodně nebojí vydávat se sám na dobrodružné hudební cesty. Na té poslední v roce 2017 se vzepřel všem žánrům a nadchnul posluchače svou nekompromisní sólovou deskou The Self.

Původně jazzový bubeník na ní potvrzuje svou lásku ke klubové kultuře a chytré elektronice. Jazz v jeho podání se mísí se vším od drum and bassu přes broken beat až po dubstep. Celistvost celé desce The Self dodává Richardův jedinečný a rafinovaný styl, který z něj činí vyhledávaného muzikanta po celém světě, rozmanitost pak zase řada zajímavých hostů. To aby ta deska nebyla „Já, já, jenom já“.

 

Richard Spaven spolupracoval a hrál s takovými jmény jako jsou Flying Lotus, The Cinematic Orchestra, Gregory Porter, Jameszoo, Goldie, Thundercat a mnohými dalšími. Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?

 

Na tour se Richard dělí o pódium s kytaristou Stuartem McCallumem, který se nejvíc proslavil svou spoluprací s nu-jazzovými Cinematic Orchestra, a basákem Robinem Mullarkeym, který spolupracoval třeba s Natalie Williams, Roisin Murphy nebo Johnem Newmanem. Jak říká náš dramaturg Adam, jsou to prostě taky dobrý zvířata.

 

Píseň 1759 Outro z épíčka 5ive se pak objevila v GTA V.

 

Uši nastražte ve středu 25. dubna v Jazz Tibet Clubu!

 

Z alba The Self si určitě pusťte skladbu The Self feat. Jordan Rakei. Jedna z návštěvnic Mladí ladí jazz 2018 ke skladbě říká: „Teprv začátek roku, ale tohle je zcela jistě ta nejlepší věc, co se mi letos stala.“ To podle nás mluví samo za sebe.

 

FB event zde

Carpet Cabinet

Carpet Cabinet je slovensko-česká formace kombinující prvky funky, housu, hip-hopu, soulu, R’n’B a elektronické hudby. Těš se na originální a inovativní hudební zážitek – na pódiu se plynule přelévají taneční rytmy s táhlými hip-hopovými linkami

.

Skupina je známá svými energickými a dynamickými koncerty – všech sedm členů, hrajících na saxofony, trubku, kytaru, klávesy, baskytaru, bicí a vocoder se postará o to, že na parketu pod pódiem bude pěkně dusno.

 

 


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.