Richard Spaven Trio{UK} Brno

Richard Spaven TrioUK Brno

lístky
Út 24. 04.

20:00
Music Lab, Opletalova 1, Brno - střed
Brno

SUPPORT: Carpet Cabinet

Producent a všestranný bubeník Richard Spaven se rozhodně nebojí vydávat se sám na dobrodružné hudební cesty. Na té poslední v roce 2017 se vzepřel všem žánrům a nadchnul posluchače svou nekompromisní sólovou deskou The Self.

Původně jazzový bubeník na ní potvrzuje svou lásku ke klubové kultuře a chytré elektronice. Jazz v jeho podání se mísí se vším od drum and bassu přes broken beat až po dubstep. Celistvost celé desce The Self dodává Richardův jedinečný a rafinovaný styl, který z něj činí vyhledávaného muzikanta po celém světě, rozmanitost pak zase řada zajímavých hostů. To aby ta deska nebyla „Já, já, jenom já“.

Richard Spaven spolupracoval a hrál s takovými jmény jako jsou Flying Lotus, The Cinematic Orchestra, Gregory Porter, Jameszoo, Goldie, Thundercat a mnohými dalšími. Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má?

 

Na tour se Richard dělí o pódium s kytaristou Stuartem McCallumem, který se nejvíc proslavil svou spoluprací s nu-jazzovými Cinematic Orchestra, a basákem Robinem Mullarkeym, který spolupracoval třeba s Natalie Williams, Roisin Murphy nebo Johnem Newmanem. Jak říká náš dramaturg Adam, jsou to prostě taky dobrý zvířata.

 

Píseň 1759 Outro z épíčka 5ive se pak objevila v GTA V.

 

Uši nastražte v úterý 24. dubna v Music Labu!

 

Z alba The Self si určitě pusťte skladbu The Self feat. Jordan Rakei. Jedna z návštěvnic Mladí ladí jazz 2018 ke skladbě říká: „Teprv začátek roku, ale tohle je zcela jistě ta nejlepší věc, co se mi letos stala.“ To podle nás mluví samo za sebe.

 

FB event zde: https://www.facebook.com/events/2053160051607875/

Carpet Cabinet

Carpet Cabinet je slovensko-česká formace kombinující prvky funky, housu, hip-hopu, soulu, R’n’B a elektronické hudby. Těš se na originální a inovativní hudební zážitek – na pódiu se plynule přelévají taneční rytmy s táhlými hip-hopovými linkami

.

Skupina je známá svými energickými a dynamickými koncerty – všech sedm členů, hrajících na saxofony, trubku, kytaru, klávesy, baskytaru, bicí a vocoder se postará o to, že na parketu pod pódiem bude pěkně dusno.

 

Projekt se v roce 2018 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna a MČ Brno-střed.

 

 


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.