The Lesson GK{US} / Support: Jay Delver

The Lesson GKUS / Support: Jay Delver

lístky
St 14. 04.

20:00
Rock Café
Praha

Support: Jay Delver

Koncert přesouváme na 14. dubna 2021!

S The Lesson GK v uších je každý den víkend. Přísaháme. Tahle kapela vzešla z newyorské undergroundové hip hopové scény a skládá se z předních muzikantů, kteří jinak koncertují s umělci, jako jsou Snarky Puppy, Cory Henry and the Funk Apostles, Thundercat, Reggie Watts, SZA, Iggy Azalea, Lupe Fiasco nebo Run DMC. Slušný výčet, co?

The Lesson GK naprosto hladce mísí prvky experimentálního hip-hopu, jazzu, funku a progresivního soulu do vzrušujícího zvuku, který šlape jako švýcarské hodinky s doživotní zárukou.

Jejich koncerty jsou podle fanoušků bez nadsázky život měnící. Jsou to bohoslužby, kde se rapuje. Nezapomenutelné večery plné magie, díky kterým se člověk aspoň na chvílí cítí tak, jako by našel domov na zázračné planetě, kde je každý den víkend.

Jedním z těchto večerů plného magie bude i úterý 10. listopadu, kdy The Lesson GK vystoupí v Rock Café na Národní třídě.

Jay Delver

Brněnská stálice, kapela Jay Delver, patří mezi milovníky sedmdesátkového popu. Jejich podmanivé melodie čerpají inspiraci z funkové rytmiky, rockové údernosti i volné improvizace. Bez ohledu na trendy s odvahou pojí minulost s přítomností podle svého vlastního receptu. Jejich song Piece of Love označili ve Startéru Radia Wave bez váhání za rádiovou hitovku.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2021engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.