The Lesson GK{US}

The Lesson GKUS

lístky
Út 07. 04.

20:00
Rock Café
Praha

Support: Jay Delver

S The Lesson GK v uších je každý den víkend. Přísaháme. Tahle kapela vzešla z newyorské undergroundové hip hopové scény a skládá se z předních muzikantů, kteří jinak koncertují s umělci, jako jsou Snarky Puppy, Cory Henry and the Funk Apostles, Thundercat, Reggie Watts, SZA, Iggy Azalea, Lupe Fiasco nebo Run DMC. Slušný výčet, co?

The Lesson GK naprosto hladce mísí prvky experimentálního hip-hopu, jazzu, funku a progresivního soulu do vzrušujícího zvuku, který šlape jako švýcarské hodinky s doživotní zárukou.

Jejich koncerty jsou podle fanoušků bez nadsázky život měnící. Jsou to bohoslužby, kde se rapuje. Nezapomenutelné večery plné magie, díky kterým se člověk aspoň na chvílí cítí tak, jako by našel domov na zázračné planetě, kde je každý den víkend.

Jedním z těchto víkendových večerů bude i úterý 7. dubna, kdy The Lesson GK vystoupí v Rock Café na Národní třídě.

Jay Delver

Brněnská stálice, kapela Jay Delver, patří mezi milovníky sedmdesátkového popu. Jejich podmanivé melodie čerpají inspiraci z funkové rytmiky, rockové údernosti i volné improvizace. Bez ohledu na trendy s odvahou pojí minulost s přítomností podle svého vlastního receptu. Jejich song Piece of Love označili ve Startéru Radia Wave bez váhání za rádiovou hitovku.


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.