Wckd Nation{SI} + Luciana

Wckd NationSI + Luciana

lístky
St 28. 09.

21:00
Jazz Dock
Praha

Po prázdninách se vracíme s našimi pravidelnými koncerty v Jazz Docku! Přijďte s námi zahájit podzimní klubovou sezónu a objevit slovinské Wckd Nation a českou kapelu Luciana!

Wckd Nation

Lublaňská kapela Wckd Nation zkoumá nové podoby jazz-popu, neosoulu a R&B. Na podzim roku 2018 kapela vydala své debutové singly Time a Troubles, které byly zařazeny do playlistů předních slovinských rádií a získala uznání jak od hudebních fajnšmekrů a profesionálů, tak širšího publika. V roce 2019 kapela vystoupila na hudebním showcasu Tallinn Music Week a mezinárodním showcaseovém festivalu MENT v Lublani. Se skladbou Come over, Come by vyhráli Wckd Nation v roce 2020 slovinskou národní rozhlasovou soutěž a nyní míří do Prahy, aby si získali i vás.

Luciana

Husí kůže, charisma a lehkost. Pražsko-brněnská kapela Luciana vznikla v roce 2019 jako fúze charismatické soulové zpěvačky Luciany Tomášové a brněnských muzikantů. Nezaměnitelný hlas, současně jemný i drsný, jazzové bicí s lo-fi kytarou a basou, to vše je Luciana. V roce 2021 kapela vydala debutové album Fo.

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 5. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2022engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.