Workshop pro děti v Brně

Workshop pro děti v Brně

lístky
Po 04. 04.

13:00
Kabinet MÚZ, Sukova 4, Brno

V rámci svého turné v České Republice se v Brně letos objeví mladý a nadějný jazzový umělec a skladatel, který se rozhodl věnovat svůj čas i rozšíření hudby mezi děti, a to formou která je baví – workshopem s interaktivním příběhem…

Mladí Ladí Jazz nezapomíná ani na děti, kterým letos v rámci svého programu nabídne jedinečný zážitek v podobě workshopu s Oranem Etkinem. Oran Etkin je mladý jazzový umělec a skladatel, který byl za svou dosavadní tvorbu oceněn prestižní cenou Grammy. Mimo koncertní sály se cítí jako doma i obklopen skupinou dětí, které učí krásám hudby skrze svou vlastní výukovou metodu Timbalooloo.

Metoda Timbalooloo se snaží dětem s pomocí hudebních nástrojů, které při workshopu ožijí a začnou k dětem promlouvat skrze tóny, ukázat, že hudba nejsou jen nudné noty, ale zároveň krásný a magický svět plný emocí, jehož se mohou stát součástí. Zároveň se skrze hudbu děti naučí schopnost, která je pro život velmi důležitá – věnovat pozornost konkrétní chvíli, co se v ní odehrává a dokázat si v každém okamžiku najít něco pozitivního. Timbalooloo je výuková metoda, která už se stihla rozšířit, skrze lektory proškolené samotným Oranem Etkinem, do měst jako New York, Tokyo, Paříž nebo Los Angeles, kde už se výuky zúčastnilo přes 1000 dětí ve věku do 10 let.

Nyní máte možnost tento zážitek dopřát i svému dítěti, a zároveň jej doprovodit, abyste viděli rozzářené oči a úsměvy, o které jistojistě nebude během workshopu nouze.

Workshop je sice veden v angličtině, ale zároveň je zajištěn český překlad. Nemusíte mít ani starost, pokud Vaše dítě nemá znalost hudební teorie nebo nehraje na žádný hudební nástroj, protože ani jedna znalost není třeba. Workshop je primárně určen pro děti od 6 do 10 let, ale zúčastnit se mohou i děti mladší, je však třeba brát ohled na to, že valná většina dětí bude právě v tomto věkovém rozmezí.

 

Oficiální stránky Orana Etkina

Stránky výukové metody Timbalooloo


Loading tickets...

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti