JAZZBIT – Koncert světa s jazzem

JAZZBIT – Koncert světa s jazzem

Pá 14. 12.

21:00
Jazztime

Slýcháte okolo sebe zvěsti o konci světa? Přelomovém 21. prosinci a májském a aztéckém kalendáři? Rozhodli jsme se jít jinou cestou, děláme koncert na oslavu světa jazzem, mládím a našláplnutými rytmy. Přijďte na poslední letošní Jazzbit, žádné apokalyptické nálady, prostě dobrá hudba a oslava.

Ať případný poslední týden pořádně započneme – ve stylu funk a groove. Jako první vaše srdce naladí a duši oblaží JUICY FREAK, funkový nářez z Prahy. Dále vystoupí funky-R&B skvadra FIDIBUS a závěr zajistí šikovné ruce DJ ULTRAFINA v duchu soulu, funky a swingu. edvánoční Jazzbit, i přes negativní prognózy rozhodně ne poslední ve své historii:-) Koncert světa pro svět!

 

Program:
JUICY FREAK / soul – funk /
http://bandzone.cz/juicyfreak

Jedná se o až 10-ti členný funkový power band. Mladá talentovaná zpěvačka Annamária, 4-členná dechová sekce, poctivá funková rytmika s energickou kytarou a perkusemi, to vše pohání rozjetý funkostroj JuicyFreak který vás rozhodně nenechá v klidu sedět na židli. Repertoár: je složen nejen z vlastních kousků, ale JF s radostí loví i ve vodách groove funkové klasiky 70’s.Síla Juicy Freak je v groovu, odkazujícím ke kmotrům funky, který dokáží naživo předvést s energií sobě vlastní.
FIDIBUS / funk – r&b /
http://bandzone.cz/fidibus

FIDIBUS dráždí a vzrušuje. FIDIBUS propleskne i pofouká. FIDIBUS tě chytí. FIDIBUS hraje špinavej funk. Tahle pražská partička, která patřila mezi odvážné funkové formace v ČR ještě, když pražské kluby zněly pouze bigbeatovým řevem, se dala po několika letech hledání členů opět dohromady a vystupuje. Jejich našláplnuté groovy rozhodně rozproudí krev v každém posluchači.
DJ ULTRAFINO / jazz – funk – soul – hip-hop /
http://ultrafino.net/

Spolutvůrce pražské funkové DJ scény. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje své dlouholeté muzikantské zkušenosti. Ve svých setech kombinuje hlavně funk, soul a jazz ze 60. a 70. let, ale stejně tak v nich uslyšíte i disco, hiphop, latino, reggae a neočekávané raritní kousky z celého světa. Je rezidentem několika pražských klubových akcí, z nichž si největší pozornost získává jediná pravidelná funk-soulová noc v Česku Funkopolis a žánrově elektická akce Fúze. Mezi jeho další rezidentní akce patří striktně singlová All45’s, undergroundový disco projekt Kobra&Disko a sólová Dusty Grooves Session. Mr.Ultrafino se věnuje vlastní hudební produkci, vystupuje pravidelně s živými nástroji a zpěváky a za gramofony se střídá s DJi a producenty jako je Lack of Afro, Nik “Mukatsuku” Weston a Valique.

 

Vstup 50/100czk (do/nad 30let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

News in your mail

Follow us

Ask us a question

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.