JAZZBIT na Latinsko-Americké vlně

JAZZBIT na Latinsko-Americké vlně

Pá 21. 02.

21:00
Jazztime

Současné příznivé teplotní podmínky nás nenechávají chladnými, a proto Vám poprvé ve své historii přinášíme latinsko-americký Jazzbit! Ve společnosti afro-kubánských LOS RUMBEROS a tanečně nabíjejících BB Jukebox se co nejdříve posaďte, protože dlouho sedět nebudete! Salsa, Samba, bossanova, ale i jazz a peruánské rytmy, krátký výčet toho, co Vás tento měsíc na Jazzbitu čeká.
Těšíme se na Vás, vezměte kamarády a na viděnou na premiérovém Jazzbitu!
> LOS RUMBEROS <
www.losrumberos.cz
Oblíbený komorní projekt patřící do rodiny kapel LOS RUMBEROS, které se jako jediné v ČR věnují plně a do hloubky podmanivé afro-kubánské hudbě (vystoupení tedy žánrově souvisí s jazzem, world-music, obecně latinsko-americkou hudbou). Obsazení tvoří tandem výjimečných hudebníků: Petr „El Pulpo“ Smetáček a Jan „Juanito“ Burian. Ti pro plnohodnotnou interpretaci latinsko-amerických rytmů využívají svých multi-instrumentálních dovedností, díky kterým zazní během koncertů kromě zpěvu, piana a kytary též trumpeta, tres či různé afro-kubánské perkuse.

 

BB JUKEBOX <

https://www.facebook.com/BarrelBattery
Na vlně samby a bossanovy Vás přenese do Brazilie kapela Barrel battery jukebox, která vznikla před dvěmi lety z členů bubenické kapely Barrel Battery zabývající se právě brazilskými rytmy. Složení kapely: Jakub Hlobil: Všestranný muzikant s mnohaletou praxí. Jediný hráč na osmistrunnou kytaru v ČR Jan Nikendey: Bubeník a baskytarista. Vyhledávaný spoluhráč hrající v několika kapelách Kristýna Štusáková: Jazz a latin zpěvačka a hráčka na akordeon vystupující např. s Tam Tam Orchestra

Vstup 50/100czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

News in your mail

Follow us

Ask us a question

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.