JAZZBIT na Latinsko-Americké vlně

JAZZBIT na Latinsko-Americké vlně

Pá 21. 02.

21:00
Jazztime

Současné příznivé teplotní podmínky nás nenechávají chladnými, a proto Vám poprvé ve své historii přinášíme latinsko-americký Jazzbit! Ve společnosti afro-kubánských LOS RUMBEROS a tanečně nabíjejících BB Jukebox se co nejdříve posaďte, protože dlouho sedět nebudete! Salsa, Samba, bossanova, ale i jazz a peruánské rytmy, krátký výčet toho, co Vás tento měsíc na Jazzbitu čeká.
Těšíme se na Vás, vezměte kamarády a na viděnou na premiérovém Jazzbitu!
> LOS RUMBEROS <
www.losrumberos.cz
Oblíbený komorní projekt patřící do rodiny kapel LOS RUMBEROS, které se jako jediné v ČR věnují plně a do hloubky podmanivé afro-kubánské hudbě (vystoupení tedy žánrově souvisí s jazzem, world-music, obecně latinsko-americkou hudbou). Obsazení tvoří tandem výjimečných hudebníků: Petr „El Pulpo“ Smetáček a Jan „Juanito“ Burian. Ti pro plnohodnotnou interpretaci latinsko-amerických rytmů využívají svých multi-instrumentálních dovedností, díky kterým zazní během koncertů kromě zpěvu, piana a kytary též trumpeta, tres či různé afro-kubánské perkuse.

 

BB JUKEBOX <

https://www.facebook.com/BarrelBattery
Na vlně samby a bossanovy Vás přenese do Brazilie kapela Barrel battery jukebox, která vznikla před dvěmi lety z členů bubenické kapely Barrel Battery zabývající se právě brazilskými rytmy. Složení kapely: Jakub Hlobil: Všestranný muzikant s mnohaletou praxí. Jediný hráč na osmistrunnou kytaru v ČR Jan Nikendey: Bubeník a baskytarista. Vyhledávaný spoluhráč hrající v několika kapelách Kristýna Štusáková: Jazz a latin zpěvačka a hráčka na akordeon vystupující např. s Tam Tam Orchestra

Vstup 50/100czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2021engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.