Přispěj na fungování Mladí ladí jazz
25.03.2020

Přispěj na fungování Mladí ladí jazz

Když budeme parafrázovat Káju Gotta: Tohle jsme fakt nečekali! V dubnu měl proběhnout jedenáctý ročník Mladí ladí jazz. Podařilo se nám booknout parádní jména, rozšířili jsme program Mladí ladí dětem do několika dalších regionů a vše mělo vyvrcholit velkým Open Airem na Karlově náměstí.

Teď místo toho sedíme doma a hrajeme se slepýma kartama. Pokud tě baví, co děláme, a chceš se přímo podílet na tom, aby festival letos proběhl v co nejlepší podobě, přispěj prosím na naše fungování prostřednictvím portálu Darujme.cz.

Velmi doufáme, že se situace do konce června výrazně zlepší. Zatím jsme museli zrušit „jen“ koncert Jamese Holdena a Wacława Zimpela. Neradi bychom zrušili celý jedenáctý ročník. Jelikož máme “The Show Must Go On” hluboko v naší DNA, tak pořád věříme, že se to nestane.

V době koronavirové a zároveň v době této bezprecedentní nejistoty je nyní naše jediná schůdná možnost požádat tě o peníze. Když se díváme na finanční plán, vychází nám, že Mladí ladí jazz letos bude kvůli aktuální situaci ve ztrátě přibližně sedm set tisíc korun.

Část vybraných peněz půjde na náš tým, který už několik měsíců připravuje jedenáctý ročník Mladí ladí jazz, na tým, který se ze dne na den ocitl bez jisté budoucnosti a příjmu, a aktuálně dělá maximum, aby se veškerý program Mladí ladí jazz i Mladí ladí dětem konal později tento rok. Druhá část pokryje vícenáklady spojené s realizací a propagací všech akcí v nových termínech.

DĚKUJEME ti za tvou trvalou podporu a těšíme se na setkání ještě tento rok.

PS: Další informace včetně nových termínů zveřejníme v příštích týdnech. Již zakoupené vstupenky (s výjimkou Holdena & Zimpela) zůstávají v platnosti. Sleduj prosím naše stránky. Taky zůstaň doma a myj si ruce. Máme tě rádi.

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.