Milujeme jazz. Milujeme nový jazz a jeho divoké výlety do jiných žánrů. Máme nastražené uši a kdykoliv zaslechneme něco čerstvého, odvážného a objevného, něco, co české jazzové ucho ještě neslyšelo, snažíme se to přivézt. Jazzovou kulturu v Česku obohacujeme od roku 2008.

#TimeToGetJazzy

MLADÍ LADÍ JAZZ 2018

Hledáme a představujeme

zahraniční a tuzemské talenty současné jazzové a experimentální scény. Od roku 2008 pořádáme v Praze a vybraných regionech festival Mladí ladí jazz.

program

Jazzfruit

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH JAZZOVÝCH KAPEL

Podporujeme

mladé české a zahraniční jazzové hudebníky. V rámci festivalu pořádáme mezinárodní soutěž pro mladé jazzové kapely Jazz Fruit, jejíž vítěz dostane možnost natočit album. Pro profesionální hudebníky také pořádáme odborné workshopy vedené zahraničními lektory.

více

Mladí ladí dětem

JAZZOVÉ WORKSHOPY PRO DĚTI

Přibližujeme

jazz nejmladším. Organizujeme unikátní jazzové workshopy pro děti, které vede Oran Etkin, americký skladatel, klarinetista a držitel ceny Grammy.

více

Jazzbit

SÉRIE KLUBOVÝCH KONCERTŮ EXPERIMENTÁLNÍHO JAZZU

Víříme prach

Celoroční klubovou sérii hudebních výletů za hranice jazzu pořádáme kromě léta každou poslední středu v měsíci. Volná dramaturgie nabízí různorodou přehlídku hudebních stylů, od těch, které z jazzu vzešly, po ty, které obsahují jen stopové prvky jazzové DNA.

více

„Mladí Ladí Jazz je jedním z dramaturgicky nejzajímavějších, nejobjevnějších a nejprogresivnějších jazzových festivalů v ČR.“

Grantová komise pro kulturu Hl. m. Prahy (2017)

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti