Milujeme jazz

A taky umělce, kteří neváhají jít za hranice žánrů. Máme neustále nastražené uši a kdykoliv zaslechneme něco čerstvého, odvážného a novátorského, něco, co naše zmlsané jazzové uši ještě neslyšely, snažíme se to okamžitě přivézt. Kulturu v Česku s radostí obohacujeme již od roku 2008.

#TimeToGetJazzy

MLADÍ LADÍ JAZZ 2018

Mezinárodní jazzový festival

Hledáme a představujeme zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény. Od roku 2008 pořádáme v Praze a vybraných regionech festival Mladí ladí jazz.

program

Mladí ladí dětem

Mladí ladí dětem

Vzděláváme děti od 3 let i pedagogy unikátní metodou Timbalooloo. Metodu vymyslel Oran Etkin, izraelsko-americký jazzman a držitel ceny Grammy. Pomocí zábavných her, příběhů a písní ukazuje, že každý je ve své podstatě muzikantem.

více

Jazzbit

Série klubových koncertů

Celoroční klubovou sérii hudebních výletů za hranice jazzu pořádáme kromě léta každou poslední středu v měsíci. Volná dramaturgie nabízí různorodou přehlídku hudebních stylů, od těch, které z jazzu vzešly, po ty, které obsahují jen stopové prvky jazzové DNA.

více

„Mladí ladí jazz je jedním z dramaturgicky nejzajímavějších, nejobjevnějších a nejprogresivnějších jazzových festivalů v ČR.“

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.