Milujeme jazz

A taky umělce, kteří neváhají jít za hranice žánrů. Máme neustále nastražené uši a kdykoliv zaslechneme něco čerstvého, odvážného a novátorského, něco, co naše zmlsané jazzové uši ještě neslyšely, snažíme se to okamžitě přivézt. Kulturu v Česku s radostí obohacujeme již od roku 2008.

#TimeToGetJazzy

MLADÍ LADÍ JAZZ 2018

Mezinárodní jazzový festival

Hledáme a představujeme zahraniční a tuzemské talenty i hvězdy současné jazzové a experimentální scény. Od roku 2008 pořádáme v Praze a vybraných regionech festival Mladí ladí jazz.

program

Mladí ladí dětem

Vzděláváme

děti od 3 let i pedagogy unikátní metodou Timbalooloo. Metodu vymyslel Oran Etkin, izraelsko-americký jazzman a držitel ceny Grammy. Pomocí zábavných her, příběhů a písní ukazuje, že každý je ve své podstatě muzikantem.

více

Jazzbit

Série klubových koncertů

Celoroční klubovou sérii hudebních výletů za hranice jazzu pořádáme kromě léta každou poslední středu v měsíci. Volná dramaturgie nabízí různorodou přehlídku hudebních stylů, od těch, které z jazzu vzešly, po ty, které obsahují jen stopové prvky jazzové DNA.

více

Jazzfruit

Soutěž pro mladé talenty

Podporujeme mladé jazzové hudebníky. Oproti jiným soutěžím je Jazzfruit jedinečný především ve volnosti, kterou hudebníkům dáváme. Na prvních místech předchozích ročníků se umístili třeba Igor Ochepovsky, Nicola Guida (IT), Ľubomír Gašpar Cimbal Project, Silva Šírová Sextet nebo D.A.S. Trio (HU).

více

„Mladí Ladí Jazz je jedním z dramaturgicky nejzajímavějších, nejobjevnějších a nejprogresivnějších jazzových festivalů v ČR.“

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML