Jazzfruit 2020 je za námi!
04.06.2020

Jazzfruit 2020 je za námi!

Letos jsme již po jedenácté dali šanci mladým kapelám ukázat jejich hudební talent. Opět dostali i volnost ve výběru prezentované tvory – nelpíme na tom, aby byla nutně vlastní a zároveň nedáváme žánrové hranice. Do soutěže se přihlásili mladí muzikanti do 35 let včetně a nově i projekty, které v předchozích ročnících vyhrály.

Během koštů (aka semifinále) nejvíc diváky i odbornou porotu zaujaly Jay Delver, KI 木, Point of few a B/Y Organism. O hlavní cenu v podobě rezidence v Českém centru v Paříži se pak kapely 31. května utkaly v livestreamu nad pražskými střechami.

V odborné porotě se letos objevili zpěvák legendárních Monkey Business Matěj Ruppert, Naděžda Lhotská z Českých center, hlasová umělkyně Lenka Dusilová, hudebník a moderátor Daniel Vojtíšek, dramaturg mezinárodního jazzového festivalu Mladí ladí jazz Adam Kaňa, Filip Černý z Kytary.cz a Libor Galia za SoundCzech.

A kdo si odnesl jazzového Oscara? Krásné druhé místo i s poukazem od partnera Kytary.cz si odneslo kvarteto Point of few a do města lásky se podívají a věčnou slávu si zaslouží brněnští Jay Delver.

Gratulujeme všem a už teď se těšíme na příští rok!

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.