Letošní Open Air proběhne už 30. dubna na Karláku!
17.04.2023

Letošní Open Air proběhne už 30. dubna na Karláku!

Čekání je u konce! Oslava Mezinárodního dne jazzu je tady! Už 30. 4. na Karlově náměstí v Praze!

Těš se na pořádnou dávku muziky!

Molotov Jukebox (GB)

Jako Headlineři se představí britští Molotov Jukebox! Akordeon, balkánský housle, latinská trubka, energická rytmika, nikdy nekončící party a zpěvačka Natalia Tena, která hrála v Game of ThronesHarry Potterovi nebo Star Wars Mandalorian. Dobrá package, ne?

Caleb Kunle (IE)

Moderní zhmotnění soulový hudby v tý nejčistší možný formě a kořeny v Nigérii, Velký Británii a IrskuOblíbenec magazínu NME a pomyslný hudební spojení Michaela Kiwanuky a Lee Fieldsema.

ZASKA (IE)

Irskej kytarista známej pro svojí optimistickou směs moderního funku, neo-soulu a indie jazzu, kterej má za sebou spolupráci se známým zpěvákem Hozierem. Na letošním Open Airu vystoupí se zpěvačkou Melinou Malone!

Rozhlasový Big Band Gustava Broma & Aid Kid (CZ)

Jazzovej orchestr meets Aid Kid! Spojení toho nejlepšího napříč jazzovou historií a jednoho z nejvýraznějších českejch producentů. Oslava 100 let jazzu na vlnách rozhlasu a vystoupení, který uvidíš jen na letošním Open Airu!

Blue Uandi (CZ)

Český popový duo, který se nebojí šáhnout do všech možnejch žánrů, spolupracuje s vizuálníma umělcema a ve svý tvorbě nespolíhá na nic jinýho, než na vlastní instinkty.

Podpoř nás!

Jestli chceš celou akci podpořit, kup si virtuální vstupenku na GoOut.cz nebo si v den konání kup kulturní pivo, který je sice dražší, ale peníze z něj jdou na podporu celý akce!

Hlad a žízeň?

Nemusíš se bát! Na letošním Open Airu najdeš spoustu stánků s občerstvením, proseccem, kávou, čepovanej Budějovickej Budvar a cisternu s vodou ZDARMA!

Merch?

I letos na Karláku můžeš v infostánku koupit náš originální merch, kterej jen tak na někom neuvidíš, protože je vyráběnej v limitovaným počtu! A pokud chceš merch udělat ze svýho oblečení, Něžný rebel ti ukáže, co je to jazz jako vyšitej!

Chill-out zóna

Po všem tom stání a tancování si rád oddechneš. Pro to můžeš využít chill-out zónu Český rozhlas Vltava a Český rozhlas Jazz, kde taky budou probíhat rozhovory s interpretama. Na trávě se sice taky neleží nejhůř, ale křesílka jsou křesílka, ne?

Dvojka ladí jazz!

Cestou na Karlák si můžeš projít trasu, kterou jsme vytvořili společně s Prahou 2! Objev zajímavý místa spojený s jazzem a ukaž kolik toho víš o český jazzový scéně!

Co nás žene kupředu?

Jo! A abychom nezapomněli… Za to, že se celá tahle akce může konat a jet na plný plyn, moc děkujeme Pražské plynárenské! Bez nich by to nešlo! Díky!

Tak 30. 4. na Karláku!

Akce se koná v rámci International Jazz Day UNESCO díky podpoře našich partnerů.

Za podpory:
MHMP
Ministerstvo kultury ČR
Městská část Praha 2
Culture Ireland

Hlavní mediální partner:
Český rozhlas Vltava

Speciální partneři:
Budějovický Budvar
Pražská plynárenská

Partner:
Pražské vodovody a kanalizace

Mediální partneři:
Český rozhlas Jazz
Radio 1
Full Moon
Headliner
Jazzport

Akce je podpořena MHMP z dotace na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.

Záštitu nad akcí udělila starostka městské části Praha 2 Ing. Alexandra Udženija a radní městské části Praha 2 Ing. Jaroslav Šolc.

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.