Mladí ladí dětem a interaktivní koncerty spoludržitele Grammy Orana Etkina pro děti v dubnu rozezní několik českých měst!
14.04.2023

Mladí ladí dětem a interaktivní koncerty spoludržitele Grammy Orana Etkina pro děti v dubnu rozezní několik českých měst!

Zakladatel hudební metody Timbalooloo, klarinetista a spoludržitel Ceny Grammy Oran Etkin, který už několikátým rokem spolupracuje s projektem Mladí ladí dětem a šíří (nejen) mezi děti a jejich rodiče radost z hudby, se v dubnu vydá na tour interaktivních koncertů do 5 českých měst.

První odpolední koncert pro děti od 3 do 10 let proběhne 18. dubna od 17 hodin v Praze v KD Barikádníků. Pražský koncert už je sice vyprodaný, ale zažít hudební putování po světě s Oranem Etkinem a jeho kapelou budou mít malí diváci a jejich rodiče i 21. dubna v Ústí nad Labem, 24. dubna v Chomutově, 27. dubna v Opavě a 28. dubna v Ostravě (vyprodáno).

Vydejte se se svými dětmi na některý z koncertů a objevte písně Duka Ellingtona, Tita Puenta, romskou píseň Duj, duj, dešuduj nebo oblíbeného Melounového pána od Herbieho Hancocka.

Milujete koncerty a chcete konečně zažít nějaký, který bude bavit i vaše děti? Přijďte na Oranovi interaktivní koncerty! Těšíme se na vás!

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.