Mladí ladí jazz Open Air proběhne už tuto sobotu!
27.04.2022

Mladí ladí jazz Open Air proběhne už tuto sobotu!

Čekání je u konce. Oslava Mezinárodního dne jazzu je tady!

Všichni interpreti jsou již oznámeni a vy přijďte včas, abyste nikoho neprošvihli. Kdo dřív přijde, ten dřív jazz!

Podpořte nás

Open Air je zadarmo, ale každá sranda něco stojí. Pokud se vám letošní line-up a celý Open Air líbí, můžete nás podpořit zakoupením symbolického lístku na GoOut nebo na Darujme a my vám to do smrti nezapomeneme!

Něco k pití!

Žízeň po venkovních festivalech tímhle výčtem interpretů spláchnete raz dva. Ale nemusíte se bát ani jakékoliv jiné formy žízně. Na festivalu totiž tradičně budeme točit Budějovický Budvar, takže o vás bude postaráno nejlíp, jak to jde.

Chillování v chill-out zóně

Kdybyste si s pivem chtěli mezi jednotlivými sety odpočinout, uděláte nejlíp, když navštívíte chill-out zónu Českého rozhlasu Vltava, kde taky budou probíhat rozhovory s hudebníky. Na trávě se sice taky neleží nejhůř, ale křesílka jsou křesílka, ne?

Výšivky a merch

Díky naší spolupráci s Něžný rebel a FILTR Coffee & Clothes si v sobotu budete moct přímo na Mladí ladí jazz Open Air 2022 nechat udělat tyhle cool výšivky! Vybrat si můžete ucho, mikrofon, reprák, nebo prostě jen nápis “JAZZ“. Nejen volba výšivky, ale i volba oblečení je čistě na vás! Můžete si ulovit jeden ze second hand kousků, které pro vás připravil FILTR, nebo si výšivkou nechat ozdobit oblíbený kousek z vašeho šatníku. Tím pádem půjde o naprosto jedinečný design. Cool, ne?!

K dispozici ale bude i merch jako takový ve formě skvělých ledvinek, kšiltovek, košil, triček a mikin!

Kde složit hlavu?

Pokud nejste z Prahy a nechce se vám hned po Open Airu domů, máme pro to jednoduché řešení!

Ubytujte se v Botanique Hotel Prague. Možná tam i ráno na snídani potkáte některé z našich interpretů a budete se jich moct zeptat, jak tam včera mohli hrát Fis?! Nebo je prostě jen pozdravit a říct jim, že to bylo super.

Kde bereme všechen ten proud?

Jo! A abychom nezapomněli… Za to, že se celá tahle akce může konat a jet na plný plyn, moc děkujeme Pražské plynárenské! Unplugged by to fakt nebylo ono.

Tak v sobotu v 15:00 na Karláku!

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.