Mladí ladí OPEN AIR info
10.08.2020

Mladí ladí OPEN AIR info

Až zažiješ všechna letní dobrodružství, vypiješ všechny espresso-toniky a podíváš se po všech koutech naší země, tak pak vezmi kámoše a přijďte si užít konec léta na letošní Mladí ladí jazz: Open Air!

Na jaře jsme bohužel nestihli řádně oslavit naši i vaši lásku k jazzu, a proto do světa hrdě posíláme všem JAZZLOVERS zprávu, že letošní Mladí ladí jazz festival otevíráme hned po létě 9. září od 15 hodin na Výstavišti Holešovice.

Pozvi všechny kamarády, celou rodinu a všechny, koho si dlouho neviděl a myslíš, že by měli být u toho a vidíme se po prázdninách. ☀️ 🎵

Kdo ti vyladí ouška v našem programu?

15:00 Charlie Slavík Revue

Nejuznávanější hráč na foukací harmoniku v ČR Charlie Slavik vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA.  Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá i množství hudebních desek, na kterých se jako sólista podílel. Společnost mu na pódiu udělají charismatické dámy z vokálního tria The Rhythm Girls.

16:10 Vikollejen

Jestlipak tušíš, jakou kapelu má nejradši služebnictvo královny Alžběty II.? Jsou to naši oblíbenci Vikollejen, především internetový projekt a progresivní funkové uskupení, které vzniklo kolem bubeníka Adama Kollera, baskytaristy Jana Urbance a perkusisty Víta Halšky.

17:15 Marta Kloučková Quintet

Marta Kloučková je multižánrová zpěvačka, textařka a skladatelka, která je díky svému autorskému debutu „Loving Season“ (Hevhetia, 2018) na české jazzové scéně jen těžko přehlédnutelná. Jádro její kapely tvoří etablovaní hudebníci: pianista Vít Křišťan, kontrabasista Jan Fečo a bubeník Marek Urbánek.

18:20 Tonya Graves

Tonya Graves je americká multižánrová zpěvačka, která dominuje zejména v rhythm & blues, funky a jazzu.  Za 25 let své úspěšné kariéry v Čechách prošla několika hudebními uskupeními, až zakotvila na krásných 16 let u Monkey Business, se kterými letos společnými koncerty oslavila 20. výročí kapely.

19:20 Moses Boyd / UK Fatima / UK / SWE

Švédská neo-soulová a R&B hvězda Fatima je jako vokální živel s překrásnou barvou hlasu a nezapomenutelnými živými koncerty. Jen málo vokalistek se může pochlubit oceněním Album roku ve Worldwide Awards Gillese Petersona nebo top 10 R&B deskou roku dle magazínu Rolling Stone. Její talent a všestranné nadání ještě umocňuje seznam muzikantů, se kterými spolupracovala – např. Floatings Points, MNDSGN, Shafiq Husayn (Sa-Ra), Dam Funk, Scratcha DVA, Dorian Concept, Funkineven, Ras G, VeebeO a Teebs.

Rodný Stockholm už jí byl trochu malý, a tak se usadila v Londýně, kam vedou kroky skoro každého kreativního génia. Fatima je jako vesmírný nomád, který nachází inspiraci a tvůrčí energii úplně všude – od losangeleských dálnic přes londýnské suterény, Boiler Roomy, moře a další živly až po hvězdnou oblohu.

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.