V sobotu večer se Praha ponoří do tmy a do techna s německým orchestrem VKKO
16.04.2018

V sobotu večer se Praha ponoří do tmy a do techna s německým orchestrem VKKO

Až do rána bude v sobotu ve Futuru běsnit fantastisch 18členný orchestr VKKO hrající živé jazzy techno, frenetické duo Oliver Torr + HRTL aka Windowlickerz a Tom Holič & Live Band. Celý večírek odstartuje Mr. Ultrafino a zakončí ho eso Aid Kid!

Verworner-Krause-Kammerochester

VKKO jsou naprosto fantastisch 18členný orchestr hrající živé jazzy techno s vlivy současné vážné hudby. K zastávkám v prestižních německých techno klubech přidali po našem dlouhém snažení i Prahu. Na Ankali pro jednou zapomeň, tohle bude mnohem zběsilejší jízda.


WINDOWLICKERZ (HRTL + Oliver Torr)

Frenetické duo Oliver Torr + HRTL aka Windowlickerz není třeba moc představovat. Pečlivě tvarované synťáky, šťavnaté basové linky, oduševnělá a rigidní perkuse odpálí 100% tvoje ušní bubínky.


Tom Holič & Live Band

Tom Holič & Live Band tě svým strhujícím živým setem přesvědčí o tom, že Brno je vlastně super. Těš se na improvizaci na téma elektronická hudba: beaty, trumpety, analogové syntezátory a looping vokálů.


Mr. Ultrafino

Celý večírek odstartuje striktně vinylový hráč, který své sety staví na selekci jazzu, funku a soulu ze 60. a 70. let kombinované se současnou soulově-elektronickou produkcí.


Aid Kid DJ set

A na konec to naše pražský eso Aid Kid. Své živé sety staví na improvizaci vlastních tracků, ve kterých kombinuje emotivní beaty a gradující struktury. Jako DJ si v českém klubovém prostředí vysloužil pověst esa, schopného naservírovat prvotřídní set v libovolném BPM, žánru i prostředí.

→ KUP SI LÍSTEK ←

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML