Open Air se Covidu nebojí, neboj se ani ty
01.09.2020

Open Air se Covidu nebojí, neboj se ani ty

Slyšíš to z médií, od kámošů v hospodě, od kolegů z kanclu – pořád noví nakažení, všichni by měli ideálně zůstat doma a moc se nesdružovat. My si však myslíme, že jazzovej open air koncert je nejlepší lék na nervózní náladu ve společnosti. Čti dál a budeš mít sichr, že si náš festival (bezpečně) užiješ a vrátíš se domů s vyčištěnou hlavou (to, že ti v hlavě nezůstane song od Tonyi Graves ovšem nezaručujeme).

RESPEKTUJ COVID 19

Celý areál je rozdělenej do sektorů, který respektují nařízení vlády proti šíření pandemie COVID 19. Jednotlivé sektory mají maximální kapacitu 1000 lidí, čili se nemusíš bát, že by ses musel protlačit k pódiu obřím davem. Každopádně rozestupy dodržuj, ochráníš tím nejen sebe, ale i ostatní.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

V areálu bude k dispozici dostatek dezinfekcí, takže be our guest a využívej jak je libo. Je to i tvoje jistota, že ti na rukou neulpí protivný koronaviry nebo další bakterie.

PROTOŽE PROTO 

Vstup na akci je podmíněn zanecháním tvého kontaktu pro potřeby organizátorů v případě, že by se v tvém okolí vyskytl někdo COVID pozitivní. Jiný důvod v tom není, jen ti chceme dát případně okamžitě vědět, ať si v obraze.

NEBOJ SE ZEPTAT

Na místě bude dostatek našich skvělých dobrovolníků i infopointů, kde se můžeš zeptat na úplně cokoliv, čemu nebudeš rozumět nebo s čím budeš chtít pomoct. Zároveň ti sem tam do cesty umístíme i mapu areálu, podle který rychle poznáš, kde se odehrává Open Air, kvůli kterýmu si už poslední noci nemohl dospat.

BUĎ BEZKONTAKTNÍ 

Celá akce je cashless, ke koupi pivka ti stačí karta, telefon, chytrý hodinky, aby si mohl zaplatit bezpečně a bezkontaktně. Každopádně rádi dodáváme, že tě budem milovat, když nám přispěješ nějaký kačky třeba na další Mladí ladí jazz koncerty.

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.