Oznamujeme podzimní koncerty Mladí ladí jazz!
05.06.2024

Oznamujeme podzimní koncerty Mladí ladí jazz!

Autoři soundtracků The Last of Us, Zkrocená hora a Red Dead Redemption II, návrat elektronických ECHT! i pražské premiéry. Lístky na podzimní sérii koncertů jsou v prodeji!

Gustavo Santaolalla (ARG)

Po 7. 10. / 20:00 / Obecní dům, Praha

Člen kapely Bajofondo, skladatel soundtracku The Last of Us a držitel 2 Oscarů a cen Grammy se po 15 letech vrací do Prahy!

Gustavo Santaolalla je skladatel z Argentiny a držitel 2 Oscarů a cen Grammy, kterej se proslavil skvělejma soundtrackama ke hře i seriálu The Last of Us a k filmům jako je Zkrocená hora, Babel nebo Na cestě. Gustavo už dlouhý roky žije v Los Angeles, kde vydal i svoje 3 sólový desky a právě průřez svou sólovou tvorbou představí na podzim v Praze! Zažij jedinečnej koncert a spojení Gustavovi osobitosti a kouzelnejch prostorů pražskýho Obecního domu.

VSTUPENKY ➜ https://goout.net/cs/gustavo-santaolalla/szglgex/

Colin Stetson (US)

Út 22. 10. / 20:00 / Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha

Autor soundtracků hry Red Dead Redemption II a filmu The Menu.

Americkej saxofonista a bejvalej wrestler Colin Stetson má za sebou nahrávání s Lou Reedem, LCD Soundsystem, The National, Chemical Brothers, Bon Iver nebo koncertování s Arcade Fire. To mu ale nestačí a tak nahrává i svoje desky s naprosto nezaměnitelným soundem psychedelickejch saxofonovejch ploch a vesmírnejch synťáků, který můžeš slyšet i na jeho průlomový desce New History Warfare Vol. 1. Colin je ale i autorem soundtracků k dnes už legendární hře Red Dead Redemption II nebo filmu The Menu. Speciálně pro jeho koncert jsme zvolili magickej prostor Kostela Nejsvětějšího Srdce Páně (náměstí Jiřího z Poděbrad).

VSTUPENKY ➜ https://goout.net/cs/colin-stetson/szulgex/

Blue Lab Beats (UK) + support TBA

Ne 13. 10. / 20:00 / Rock Café, Praha

Jazz, hip-hop, afrobeat, soul, elektronika, modrý vlasy, osobitá image, energie a jedni z nejrychlejc rostoucích producentů, který za svojí práci dostali cenu GRAMMY. Blue Lab Beats jsou britský duo, který začalo doslova jako bedroom producers. Přes remixy Dua Lipa nebo Rag’N’Bone Man se ale svou vlastní tvorbou nasbírali přes 50 milionů streamů a na podzim vám v Praze ukážou proč!

VSTUPENKY ➜ https://goout.net/cs/blue-lab-beats%2Bsupport-tba/szdcodx/

ECHT! (BE) + support TBA

Čt 3. 10. / 20:00 / Kasárna Karlín, Praha

Belgická elektronická smršť ECHT! se po svojí český premiéře na Mladí ladí fest 2024 vrací zpátky do Prahy!

Belgičani ECHT! maj všichni kořeny v jazzu a do svý hudby míchaj elektroniku a hip-hop. To všechno ale live za použití nástrojů a lidskýho elementu. ECHT! jsou známý svejma výbušnejma live shows, o čemž svědčí i to, že je naši dramaturgové na Mladí ladí fest bookli po tom, co je viděli hrát na showcasu Eurosonic. Dej si jejich první pražskej solo koncert!

VSTUPENKY ➜ https://goout.net/cs/echt%2Bsupport-tba/szwbodx/

Negro Impacto (IE) + support TBA

Pá 25. 10. / 20:00 / Jazz Dock, Praha

Objev irský hudební scény Negro Impacto poprvý v Česku! Irský duo z malýho města Dundalk, který tvoří zpěvačka Chi Chi a producent Laurence. Díky jejich mixu neo-soulu, r’n’b, rocku a funku jsou často přirovnávaný k WILLOW, The Internet nebo Erykah Badu. Autenticita Negro Impacto ale rozhodně nechybí, o čemž svědčí i jejich účast na festivalech Electric Picnic nebo Forbidden Fruit. Přijď je objevit spolu s náma!

VSTUPENKY ➜ https://goout.net/cs/negro-impacto%2Bsupport-tba/szhcodx/

Projekt je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy.
Za podpory Ministerstva kultury České republiky a Culture Ireland.

Mediální partneři:
Radio 1
ČRo Vltava
ČRo Radio Wave
Headliner
Full Moon
Jazzport
Bio Oko

Pořadatel: Nerudný fest.cz

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.