Cory Henry & The Funk Apostles{US}

Cory Henry & The Funk ApostlesUS

lístky
Čt 19. 04.

19:30
Palác Akropolis
Praha

SUPPORT: TOP DREAM COMPANY

Etablovaný americký pianista, varhanní mág, zpěvák a skladatel Cory Henry, držitel tří Grammy, vystoupí vůbec poprvé v Česku se svým novým a ostře sledovaným projektem Cory Henry & The Funk Apostles!

Coryho Henryho můžete znát třeba z fenomenální brooklynské formace Snarky Puppy nebo jako spoluhráče Bruce Springsteena, P. Diddyho, Kenny Garretta nebo The Roots.

 

Jeho kořeny tkví v gospelu, jazzu a soulu – jeho hlavní zbraní jsou takzvané „hammondky“. Na cestu hudebníka se dal už ve dvou letech a už v neuvěřitelných šesti letech vystoupil v legendárním Apollo Theater, kde svou dráhu započala ta největší jména a talenty afroamerické hudby.

 

Přidejte k němu další čtyři vyhlášená mladá esa s působivou historií, čítající vystupování s Boys 2 Men, Marcusem Millerem, Ludacrisem, R. Kellym, Kirkem Franklinem, Lauryn Hill či Arethou Franklin, a vznikne vám prvotřídní show se svěžím nadhledem předních talentů nové generace hudebníků ze sféry black music.

 

Všichni společně teď chystají novou desku.

 

Uši nastražte ve čtvrtek 19. dubna v Paláci Akropolis!

 

PS: Bude to nezapomenutelný koncert.

 

TOP DREAM COMPANY

Ne náhodou má tahle česká funková parta v názvu COMPANY. Je jich 10, jsou z Prahy a do jedné dodávky se rozhodně nevlezou.

 

TOP DREAM COMPANY vznikli už v roce 2004 a pod vedením trumpetisty Petra „Harmyho“ Harmáčka šíří funk, soul & groove po mnoha klubech, festivalech a slavnostech v celé střední Evropě. A že se jim to daří!

Naživo tě zasvětí do toho, jak zní funk v roce 2018 – připrav se na čistokrevnou taneční zábavu a pozitivní energii!

 

K loňské oslavě 13. narozenin si nadělili nové album Funk You! Letos plánují vydat další nové, tentokráte české album Made In Czech.

 

 

Cory Henry & The Funk Apostles – 19. 4. 2018 / čtvrtek 19:30 – Praha, Palác Akropolis

 

 

 

 

 


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.