Erika Stárková Re.COVERY & band + DJ Jeffology

Erika Stárková Re.COVERY & band + DJ Jeffology

lístky
St 28. 12.

20:00
Jazz Dock
Praha

Poslední letošní party v Jazz Docku! Zbrusu nový projekt Eriky Stárkové Re.Covery a DJ Jeffology. Trénink na silvestr + skvělá muzika! Co chceš víc?

Erika Stárková Re.COVERY & band

Erika je herečka a zpěvačka, která se učila zpívat na lodích, ulicích a divadelních prknech, když cestovala po Evropě. Díky tomu se pohybuje v různých žánrech. Má ráda improvizaci a volnost. Hudba je pro ni Bůh a jazyk, kterým se domluvíte všude. Speciálně pro Mladí ladí jazz vzniká projekt, ve kterém spolu s profi hráči zazní fresh songy zpěvaček z celého světa a sexy groovy, který tě nabijou positive vibes pro zbytek roku!

Kapela:
Veronika Dražková – saxofon
Kryštof Pobořil – klávesy
Marek Cába – basa
Filip Badu Ernst – bicí

DJ Jeffology

Diagnostikovaný sběratel vinylů a hledač na poli hudebním nehledě na žánry. Člen kapely Champion Sound, která stála po boku Prago Union celých šest let, přičemž stihla doprovázet většinu domácí hip hopové scény a také umělce ze zahraničí. Jako DJ je spolupořadatelem pražských klubových nocí Blackalicious a Lifted.

DJing z vinylů už se moc nevidí, ale ty ho uvidíš a uslyšíš!

Už 28. prosince v Jazz Docku!

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 5. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.