Funk Fragment{DE} + NaOddBeat | Mladí ladí jazz 2023

Funk FragmentDE + NaOddBeat | Mladí ladí jazz 2023

lístky
St 29. 11.

20:00
Jazz Dock
Praha

Po velkým Mladí ladí FESTu se vracíme do Jazz Docku s další klubovou jízdou spolu s Funk Fragment (DE) a NaOddBeat.

Funk Fragment (DE)

Funk Fragment je čtveřice, co má po kapsách spoustu funkovejch groovů! Kapela vznikla v roce 2016 a odehrála řadu koncertů v zahraničí, klubech a festivalech po celým Německu. Jedním z jejich prvních úspěchů bylo vítězství titulu nejlepší nové kapely v Německu na festivalu School Jam v roce 2018. Po vydání svýho prvního alba Green Galaxy a dlouhý pauze způsobený pandemií jsou zpátky a už 29. listopadu sepředstavěj v pražskym Jazz Docku.

NaOddBeat

Kapela NaOddBeat vznikla teprv loni na Konzervatoři Jaroslava Ježka. NaOddBeat je pět nadšenejch muzikantů, který se vyznačujou vysokou mírou kreativity a schopností propojovat různý hudební žánry jako jazz, fusion, alternative jazz a další. První singl kapely se jmenuje Jungle Joyride a a jak zní ty další, se dozvíte už tenhle měsíc v Jazz Docku!

Vstupenky ➜ goout.net/cs/funk-fragment%2Bnaoddbeat/szovjrw/

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 5 a Česko-německého fondu budoucnosti, projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury. Dále je akce podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.