JAZZBIT 18.2. – LOUIS PASTEUR, TRIM4

JAZZBIT 18.2. – LOUIS PASTEUR, TRIM4

Pá 18. 02.

Jazztime

První JAZZBIT v roce 2011 přináší mimo další hudební zážitky i pozitivní novinky pro Vás! K zvýhodněnému vstupnému pro lidi do 30. let (50,- Kč) přidáváme snížení ceny piva o 10,- Kč pro všechny. A jako bonus, prvních 30 z vás má pivo zdarma!

Pokud jste také muzikant, vemte sebou svůj nástroj, po kapelách následuje JAM SESSION.

 

LOUIS PASTEUR
http://bandzone.cz/louispasteur

Původní mezinárodní jazz-fusion instrumentální vakcína proti převzaté hudbě Členové uskupení Louis Pasteur se vyskytují i v dalších hudebních tělesech, jako například Restaurant na konci vesmíru, Paznechty, Xychty, Balkai, Lublau, Furré či Honeyrain. Tato žánrová pestrost jejich backgroundu umožnila vznik a rozvoj pestrosti zvuku Louise Pasteura a do důsledku tedy naplňuje význam slova “fusion”, jako propojení zdánlivě nesourodých vlivů v jeden výsledný duhově barevný celek.

 

TRIM 4
http://bandzone.cz/trim4

Latin-jazz-fusion formace z Tábora, vznikla přetavením jádra skupiny Acoustic Impact, která odehrála v prosinci roku 2009 svůj poslední koncert.

Těžištěm repertoáru nové kapely jsou vlastní kompozice charakteristické především žánrovou pestrostí. Trim4 stylově vycházejí z jazzu a přejímají prvky funku, latiny, fusion, drum ‘n’ bass a R ‘n’ B. V tomto instrumentálním kvartetu doplňuje zvuk sólové trubky elektrická kytara a rytmická sekce klávesových a bicích nástrojů.

více info na Facebook události


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.