JAZZBIT aneb Jsme tu zas!

JAZZBIT aneb Jsme tu zas!

Pá 21. 10.

Jazztime

Rok se s rokem sešel a opět začíná série koncertů Jazzbit! Po krásném létě přichází podzim a s Jazzbitem i ideální příležitost schovat se před pošmournem těchto dnů a pořádně se odreagovat poslechem dobrého jazzu! Tentokrát Vám představíme jako první mladé talenty z Jazz Indeed, pražskou fusion jazzovou formaci s prvky groove a latina, kteří budou doplněni starými známými Trim4 z Tábora. Tak vezměte kamarády, kamarádky, přítelkyně, přítele a přijďte si užít jazzový večer!

Těšíme se na vás

vstup: 50/ 100 czk (do/ nad 30let)

 

TRIM4, latino jazz
http://bandzone.cz/nanoillusions

Latin-jazz-fusion formace z Tábora, vznikla přetavením jádra skupiny Acoustic Impact. Kapela se v rámci Jazzbitu již představila, dostala se dokonce do finále soutěže Mladí Ladí Jazz.

Těžištěm repertoáru jsou vlastní kompozice charakteristické především žánrovou pestrostí. Trim4 stylově vycházejí z jazzu a přejímají prvky funku, latiny, fusion, drum ‘n’ bass a R ‘n’ B. V tomto instrumentálním kvartetu doplňuje zvuk sólové trubky elektrická kytara a rytmická sekce klávesových a bicích nástrojů. Obsazení: Jiří Blafka – kytara, Jaroslav Bárta – klávesy, Tomáš Hájek – bicí, Robert Šmíd – trubka

 

JAZZ INDEED, groove jazz
http://bandzone.cz/trinedelepotom

Kapela účinkuje od října 2008 a hraje převážně vlastní tvorbu, případně aranže převzatých věcí. Hlavní autorskou duši souboru tvoří Tomáš Zápotocký. Vcelku klasické složení klávesy, kytara, basa a bicí, ovšem výjimečně hudebně vyvážený projev a cit pro hudbu přináší jedinečný zážitek. Jazz InDeed se pohybuje na hranici groove či latino jazzu s prvky různých fusion. Jejich hudba proplouvá pomalými i rychlejšími proudy, ovšem vždy s charakteristickým rytmem – prostě řečeno „šlape to“!

Obsazení: Tomáš Zápotocký – kytara, Petr Svoboda – klávesy, Jan Neruda – basa, Ivan Kadaňka – bicí

více info na Facebook události


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.