JazzBit – Empyrean Sextet + Campine Avenue

JazzBit – Empyrean Sextet + Campine Avenue

St 30. 11.

20:00
JazzDock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Listopadový JazzBit je tu! Těšili jste se? Tradičně poslední středu v měsíci se setkáme se dvěma velice mladými českými kapelami Empyrean Sextet a Campine Avenue. Obě uskupení spojuje jeden malý, ale o to zajímavější detail – hudebníci se totiž setkávají na Konverzatoři Jaroslava Ježka v Praze. Přijďte si ve středu 30. listopadu do JazzDocku poslechnout, jak študáci z této školy válejí na pódiu!

 

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz! Každou poslední středu v měsíci pořádáme v JazzDocku malé večírky dostupné všem. Doražte si za příjemnou cenu poslechnout talentované české a někdy i zahraniční kapely.

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 80kč, ostatní 160kč. Sezení za 250Kč

 

Empyrean Sextet (Modern Jazz, Hardbop Jazz)
https://www.facebook.com/empyreansextet/
Empyrean Sextet je šestičlené jazzové těleso hrající vlastní kompozice s věkovým průměrem 22let. Kapela je složená z posluchačů Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze. Hráči se řadí mezi nadcházející generaci pražské jazzové scény. Účastnili se například finále mezinárodní soutěže “Krokus Jazz Festiwal” v polské Jelení Hoře nebo Jazzového festivalu “Jazz Goes to Town” v Hradci Králové.

 

 

Campine Avenue (Blues, soul, funk, disco)
https://www.facebook.com/campineavenue/
Táňa potkala Terku. Ta má kamarádku Terku a taky má bratra Radka. Radek přes Terku poznal Kubu. Ten znal úplně všechny. Například třeba Kubu. Z Holandska přijel Raphael a na chodbě potkal Adama.. bez Evy… Kolem šla taky Naďa a Celka. Dalibora neznal nikdo…. A máme tu Campine Avenue, formaci tvořenou studenty Konzervatoře Jaroslava Ježka. Každý z členů vkládá do kapely kousek přímo ze sebe a díky tomu uslyšíte mix prvků jako blues, soul, funk i disco. První koncert odehráli teprve v dubnu, ale přesto mají za sebou vystoupení například na festivalu Praha žije Hudbou nebo v Avoid Floating Gallery v Praze.

 

Vstup: do 26 let 80 Kč, nad 26 let 160 Kč. Sezení za 250 Kč. Vstupenky v předprodeji na stránkách JazzDock.cz

 

www.mladiladijazz.cz
www.jazzdock.cz

 


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML