Jazzbit: Hot Sisters Swing Band & Los Carlos

Jazzbit: Hot Sisters Swing Band & Los Carlos

lístky
St 30. 05.

20:00
Jazz Dock
Praha

Květnový #Jazzbit se ponese ve znamení swingu a jeho rozmanitých odstínů. Hudba nesmazatelně spojená s 30. lety, tancem a dobrým pitím si tě podmaní už 30. května v Jazz Docku skrze dvě přední české swingové formace.

 

Hot Sisters Swing Band

Dvě sestry původem z rakouska a jejich 30’s swing doprovodí mistr dobového piana Jiří Polydor, nebezpečný slapař kontrabasu Antonín Šturma a multiinstrumentalista za jazzbandem, Petr Mikeš.

Dívky vzdají hold hlavně starým šlágrům od Billie Holiday nebo Elly Fitzgerald, ale v jejich repertoáru nebudou chybět ani autorské písně nebo texty jejich babicky Věry Chrbolkové.

 

Los Carlos

Skupina Los Carlos vznikla kolem mladého a talentovaného kytaristy „Carlita” (Karel Vlasák ml.). Spolu se svým otcem, Karlem Vlasákem st. a multiinstrumentalistou Richardem Cortésem se věnují hudbě známé pod označením „gypsy swing”, kterou proslavil legendární Django Reinhardt ve 30. a 40. letech minulého století.

„Carlito” dostal svou první kytaru k Vánocům, když mu bylo 11 let. Svou virtuozitu rozvíjí ze své vlastní iniciativy a z větší části autodidakticky, pomocí nahrávek dostupných na internetu. Hudba stará bezmála sto let v jeho podání dostává nový, mladý náboj. Tento projekt je poctou jeho učiteli a jednomu z nejlepších kytaristů všech dob, Django Reinhardtovi.

 

FB event zde

 

________________________________________________
VSTUPENKY

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč.
Jednotné vstupné na sezení 250 Kč k zakoupení na pokladně nebo e-shopu Jazz Docku.

Předprodej na webu Jazz Docku nebo na GoOut.cz


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML